Pošalji prijatelju

Tehničar u proizvodnji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Stype je domaća tehnološka tvrtka koja je ujedno i globalni lider u proizvodnji 'camera tracking' opreme.

Stype grupa proizvodi sofisticirane high-tech proizvode za televizijske kuće. Naša tehnologija nezaobilazni je dio elektroničke opreme na brojnim kultnim događanjima poput Superbowl-a, svjetskih nogometnih prvenstava, Eurovizije, UFC-a, League of Legends te brojnih drugih sportskih i kulturnih događanja u produkciji vodećih TV postaja kao što su BBC, MTV, FOX i CNN.

Zadnjih deset godina svojim proizvodima konstantno pomičemo granice u TV industriji te doprinosimo popularizaciji 'Augmented Reality' i 'Virtual Reality' efekata u televizijskim prijenosima.

Neke od naših radova možete vidjeti na sljedećem linku: https://stype.tv/our-work/

Postanite građanin 'Virtualne Republike Stype' te koračajte zajedno s nama VR/AR svijetom! Uz to, posjetite i brojna mjesta diljem ne-virtualnog svijeta, te gradite svoje znanje u najvećim TV kućama na planetu Zemlji.

Više možete doznati na web stranici tvrtke.

Opis posla

Kao rezultat kontinuiranog rasta, tražimo osobu za sljedeću poziciju:

Tehničar u proizvodnji (m/ž) - 4 izvršitelj/ica.

Opis posla:
- izvođenje operacija u radnom procesu po propisanim postupcima, među ostalim:
- lemljenje tiskanih pločica
- lemljenje i izrada kabela
- sastavljanje elektroničkih uređaja
- poslovi pripreme materijala
- sortiranje, razvrstavanje komponenti
- izvršavanje potrebnih kontrola
- pakiranje proizvoda
- prijedlozi poboljšanja proizvoda

Uvjeti

- SSS ili više
- osnovno znanje rada na računalu
- osnovno znanje engleskog jezika
- urednost, odgovornost i motiviranost za rad
- profesionalan, suradnički i prijateljski odnos prema kolegama i poslovnim suradnicima

Prednosti:
- iskustvo u proizvodnji elektroničkih uređaja
- završeno obrazovanje tehničkog usmjerenja

Ukoliko smo te zainteresirali ovim oglasom pošalji nam:
- svoj životopis
- ukratko (najviše 150 riječi) nam opiši zašto bi ovaj posao bio prikladan za tebe, kao i zašto bi ti bio/la prikladan/na za ovaj posao

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

- odgovarajućeg mentora za uvođenje u rad na radnom mjestu
- rad u mladom i dinamičnom timu koji proizvodi vrhunske proizvode
- rad u grijanim prostorima
- prijateljsko okruženje, uvažavanje i poštovanje
- ugodan radni prostor
- fleksibilno radno vrijeme
- stalni radni odnos s probnim rokom (odnosno probnim radom) ili rad preko studentskoga ugovora

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.