Pošalji prijatelju

Mehatroničar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • CODEL D.O.O. ZA KONSTRUKCIJU I PROIZVODNJU ELEKTRONIČKIH UREĐAJA
  • Web: https://codel.hr/

Osnovani 1991. godine, već više od 28 godina bavimo se izradom i projektiranjem sustava za proizvodnju i industriju. Naša rješenja spajaju poslovne sustave sa samim strojevima, te nam je glavni fokus na vertikalnim i horizontalnim integracijama u proizvodnji prema standardima Industrije 4.0.

Stvaramo jedinstvena rješenja prilagođena svakom korisniku, prema njihovim specifičnim zahtjevima i potrebama. Svojim klijentima nudimo cjelovita „end to end“ rješenja, a u naše sustave ugrađeno je dugogodišnje iskustvo u područjima informatike, projektiranja, komunikacija, integracija i automatizacije. Naše sustave svakodnevno prilagođavamo svjetskim trendovima i novim tehnologijama.

Opis posla

- instalacija i puštanje u pogon automatiziranih industrijskih sustava za transport proizvoda
- instalacija i puštanje u pogon složenih sustava za sortiranje i pakiranje različitih proizvoda
- instalacija i puštanje u pogon specijalnih strojeva i ostalih vrsta konstrukcija
- servisiranje kompleksnih elektro-mehaničkih uređaja
- ožičenje i montaža elektro-upravljačkih ormara
- komunikacija i koordinacija s voditeljem projekta i instalacijskim timom

Radno mjesto: Zagreb i na terenu kod krajnjih kupaca.

Zapošljavamo 2 izvršitelja.

Uvjeti

- 5 godina iskustva na sličnim poslovima
- vozačka dozvola B kategorije

Potrebne vještine:
- poznavanje elektroshema i primjena istih
- poznavanje rada PLC-a i osnova automatizacije
- poznavanje pneumatike i senzorike
- rukovanje ručnim i mjernim alatom
- iskustvo u mehaničkoj montaži i održavanju industrijskih strojeva
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- napredno IT znanje (poznavanje DOS okruženja prednost)
- dobre timske vještine, odgovornost, savjesnost, težnja ka izvrsnosti - poštivanje dogovorenih rokova

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.