Pošalji prijatelju

Logističar (m/ž)

Sveta Nedelja, Zagreb

Rok prijave:

  • LINKS d.o.o. za usluge
  • Adresa: Ljubljanska ulica 2A, 10431 Sveta Nedelja
  • Web: http://www.links.hr

Links d.o.o. vodeći je maloprodajni lanac računalne opreme u Hrvatskoj sa skoro 20 godina postojanja. Ističemo se kvalitetnom paletom proizvoda, brzom uslugom, originalnim rješenjima te stručnim kadrom. Dinamična smo tvrtka koja se kreće uzlaznom putanjom, a osnovni pokretač našeg napretka naši su ljudi, njihovo znanje, trud i iskustvo.

Opis posla

Zbog povećanja opsega posla u Zagrebu i tražimo nove članove našeg tima. U potrazi smo za više djelatnika (m/ž).

Opis posla:
- pozicioniranje robe
- deklariranje robe
- sakupljanje/slaganje robe
- održavanje radnog prostora urednim
- kontrola paketnih isporuka
- pakiranje i slanje pošiljaka

Uvjeti

- vozačka dozvola B kategorije
- poželjno 1 godina rada na istim ili sličnim poslovima

Vještine:
- osnovno poznavanje rada na računalu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- naši se djelatnici kontinuirano educiraju na području prodajnih i komunikacijskih vještina, poznavanja proizvoda i tehnologije
- pružamo pogodnosti u obliku regresa, uskrsnica i božićnica, plaćenog prijevoza i prehrane
- pružamo mogućnost korištenja Multisport programa i programa Links pogodnosti za zaposlenike
- potičemo otvorenu internu komunikaciju i pozitivnu radnu atmosferu

Vrsta zaposlenja:
- stalni radni odnos
- puno radno vrijeme
- rad u dvije smjene
- rad vikendom

Vrsta zaposlenja:
- stalni radni odnos uz probni rok od 6 mjeseci
- rad u smjenama, neradne nedjelje

Pouzdana si i odgovorna osoba, znatiželjna i otvorena za učenje i stjecanja novih znanja? Želiš raditi u timu u kojem se cijeni suradnja i inicijativa? Ako se prepoznaješ u ovome, javi nam se i postani dio Links tima!

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.