Pošalji prijatelju

Voditelj ljudskih resursa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvornica željezničkih vozila Gredelj s više od 125 godina tradicije i iskustva i s novim proizvodnim pogonima opremljenim najsofisticiranijom tehnologijom nastoji povećati konkurentnost na tržištu u projektiranju, proizvodnji, rekonstrukciji, modernizaciji i održavanju željezničkih vozila. U potrazi smo za kvalitetnim, motiviranim kandidatom za sljedeću poziciju:

Opis posla:

  • zapošljavanje (definiranje potreba i troškova, izrada planova, vođenje procesa regrutiranja i selekcije, koordinacija i provođenje procesa uvođenja u posao), psihologijsko testiranje
  • organizacija, sistematizacija i vrednovanje radnih mjesta
  • kontroling troškova rada
  • koordiniranje kompletnom dokumentacijom unutar odjela ljudskih potencijala
  • koordiniranje opće kadrovske administracije
  • vođenje i ažuriranje baze kandidata i ostalih potrebnih evidencija
  • edukacija i razvoj karijere (definiranje potreba edukacije, izrada plana obrazovanja, interna i eksterna edukacija...)
  • planiranje kadrova te realizacija planskih i neplanskih promjena
  • edukacija i razvoj karijere
  • identificiranje zaposlenih s visokim potencijalom i učinkom u cilju njihovog daljnjeg razvoja unutar poduzeća, poticanje izvrsnosti, isticanje zasluga i uspjeha zaposlenika
  • procjenjivanje radne uspješnosti i nagrađivanje rada, motiviranje zaposlenika
  • savjetodavna podrška voditeljima odjela u svim HR aktivnostima
  • praćenje radne uspješnosti
  • osmišljavanje, predlaganje i implementiranje mjera efikasnosti procesa upravljanja ljudskim potencijalima, te predlaganje uvođenja potrebnih poboljšanja
  • savjetovanje managementa o upravljanju ljudskim potencijalima

Uvjeti:

  • VSS (društveni ili tehnički)
  • odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu, prednost poznavanje slovačkog jezika
  • 5 godina radnog iskustva u području ljudskih resursa u kompleksnim poslovnim sustavima
  • poželjno poznavanje radnog prava
  • poželjno iskustvo u proizvodnoj kompaniji
  • napredno poznavanje rada na računalu
  • iskustvo u vođenju tima
  • izvrsne komunikacijske i organizacijske vještine
  • vještine strateškog razmišljanja i planiranja

Nudimo:

  • ugovor na neodređeno uz probni rok
  • mogućnost napredovanja i razvoja
  • rad u dinamičnom, proaktivnom okruženju

Molimo sve zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj preko linka za prijavu.
Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će povratno kontaktirani, a svim ostalim kandidatima zahvaljujemo na prijavi!

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ljudski resursi iznosi 7.279,8 kuna.