Pošalji prijatelju

Voditelj pakirnice (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Poslodavac: Oglas za klijenta

Opis posla

Tražite posao koji će Vam dugoročno omogućiti konstantan profesionalni razvoj u poticajnom i ugodnom radnom okruženju?

Kako bi osnažili svoju poziciju na tržištu tražimo proaktivnu osobu koja će voditi i razvijati poslovanje na radnom mjestu:

Voditelj pakirnice (m/ž).

Mjesto rada: grad Zagreb.

Opis posla:
- organizacija rada djelatnika
- izrada radnih naloga proizvodnje i provođenje plana proizvodnje
- print i unos tekstova za etikete za proizvodnju
- vođenje i kontrola dokumentacije za sustave kontrole kvalitete
- suradnja sa inspekcijskim tijelima
- kontrola ulaznih računa i ostalih troškova odjela
- suradnja i organizacija posla s vanjskim pakirnicama
- izvještavanje o proizvodnji i ostalom prema potrebi
- kontrola zaliha sirovina i naručivanje u dogovoru s nabavom i skladištem
- kontrola zaliha i rokova sirovina na skladištu pakirnice
- evidencija i kontrola repromaterijala

Uvjeti

- VSS, Prehrambeno-biotehnološki fakultet,
- minimalno 5 godina radnog iskustva na istim poslovima
- poznavanje sustava upravljanja kvalitetom HACCP, ISO9001, IFS FOOD, IFS LOGISTIC
- poznavanje sustava deklariranja hrane
- sposobnost rukovođenja radnim procesima
- razvijene analitičke sposobnosti i sposobnosti efikasnog planiranja
- odlične organizacijske sposobnosti
- samostalnost u radu
- točnost, pedantnost i pouzdanost u radu
- sklonost timskom radu
- dobro poznavanje rada na računalu, poznavanje MS office paketa
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- plaću u skladu s profesionalnom odgovornosti obavljanja poslova i druge benefite
- priliku za osobni i profesionalni rast i razvoj

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.