Pošalji prijatelju

Komisionar / blagajnik komisionar (m/ž)

Rijeka, Poreč

Rok prijave:

Mjesto rada:

  • Rijeka, Poreč

Opis posla:

  • sortiranje i slaganje robe unutar veleprodajnog centra
  • utovar, istovar i komisioniranje robe
  • briga o rokovima trajanja proizvoda, te o izgledu, čistoći i urednosti radnog prostora
  • upućivanje i savjetovanje kupaca
  • fakturiranje prodane robe

Od Vas očekujemo:

  • SSS
  • 6 mjeseci radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • brzinu i točnost u provedbi radnih zadataka
  • odgovornost, urednost, kolegijalnost
  • prednost: položen ispit za upravljanje viličarom

Vaše prijave očekujemo najkasnije do 27.09.2021. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.