Voditelj pripreme implementacije pristupnih mreža sljedeće generacije (m/ž)

Zagreb, Split, Rijeka, Osijek

Rok prijave:

Ericsson Nikola Tesla Servisi d.o.o. dio je Ericsson Nikola Tesla Grupe, a naša temeljna djelatnost je pružanje usluga vezanih uz izgradnju i održavanje telekomunikacijske mrežne infrastrukture. Naša je prednost spoj lokalnih kompetencija s globalnim iskustvom, a u sklopu strategije našeg rasta zadovoljstvo nam je objaviti da zapošljavamo nove stručnjake na različitim lokacijama u Republici Hrvatskoj (Zagreb, Split, Rijeka i Osijek).

Opis poslova i odgovornosti:

  • upravljanje aktivnostima izrade projektne dokumentacije za izgradnju pristupnih mreža sljedeće generacije
  • identificiranje i upravljanje rizicima kroz implementaciju mjera za eliminiranje ili ublažavanje njihovih utjecaja na rezultate isporuka
  • mjerenje uspješnosti projekta kroz pokazatelje kvalitete i statuse napretka projekta, identificiranje odstupanja, predlaganje i implementiranje korektivne aktivnosti na projektu i poboljšanja procesa implementacije mreža
  • upravljanje timovima koji aktivno sudjeluju na projektu, dinamikom njihovih aktivnosti i komunikacijom na projektu

Potrebna znanja i vještine:

  • vodstvo i orijentiranost ciljevima
  • visoka razina odgovornosti za planiranje, organizaciju i rezultate
  • proaktivnost i donošenje odluka
  • učinkovito vođenje i timski rad
  • predanost poslu, usmjerenost na postizanje rezultata, sposobnost određivanja prioriteta
  • odlične komunikacijske i prezentacijske vještine
  • sposobnost rada u dinamičnom okruženju i učinkovito upravljanje stresnim situacijama
  • angažiranost, samostalnost i fleksibilnost
  • poznavanje skupa programa MS-Office i CAD
  • vozačka dozvola B kategorije
  • spremnost na putovanja
  • spremnost na kontinuirano učenje i razvoj
  • sposobnost rada s velikim količinama informacija te njihove obrade

Uvjeti:

  • radno iskustvo u vođenju projekata / vođenju projektiranja
  • diplomirani inženjer elektrotehnike ili magistar elektrotehnike
  • hrvatsko državljanstvo ili radna dozvola za RH

Prednost pri zapošljavanju ostvaruju kandidati koji imaju:

  • položen stručni ispit za obavljanje poslova u graditeljstvu za strukovno područje elektrotehnike u skladu sa Zakonom o prostornom uređenju i gradnji
  • član Hrvatske komore inženjera elektrotehnike
  • iskustvo na poslovima projektiranja

Što nudimo:

  • priliku za rad u okruženju u kojem možete razvijati karijeru
  • godišnje nagrade u skladu s poslovnim uspjehom kompanije i pojedinačnim doprinosom
  • regres za godišnji odmor
  • mjesečni dodatak za prehranu
  • redovite sistematske preglede
  • pokrivene troškove javnog prijevoza

Jezici:

  • znanje hrvatskog (materinski jezik) i vrlo dobro poznavanje engleskog jezika

Usredotočeni smo na razvoj novih poslovnih modela, stjecanje znanja i stručnost naših zaposlenika. Ako smatrate da posjedujete navedena znanja i vještine te da ćete biti vrijedan član našeg tima, prijavite se te prijavi priložite motivacijsko pismo i životopis.

Samo oni kandidati koji uđu u drugi krug selekcijskog procesa na temelju prijave bit će kontaktirani. Informacije o zaštiti Vaših osobnih podataka možete pročitati na sljedećem linku:
Obavijest o informacijama vezanim uz obradu Vaših osobnih podataka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.