Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Istra, Kvarner, Dalmacija

Rok prijave:

Studenac je maloprodajni lanac kojeg čini više od 600 marketa duž Jadranske obale (od Istre do Dubrovnika, uključujući i otoke) što nas čini najvećim maloprodajnim lancem na Jadranskoj obali.

Tvrtka trenutno zapošljava više od 3500 djelatnika.

MJESTA RADA: Rijeka, Raša, Labin, Lupoglav, Buzet, Roč, Umag, Pula, Rovinj, Rovinjsko selo, Svetvinčenat, Vrsar, Pazin, Sveti Petar u Šumi, Podstrana, Gata, Omiš, Ruskamen, Stanići, Split, Tučepi, Gradac, Podaca, Drvenik, Mljet, Pelješac, Brač, Hvar, Vis, Dubrovnik, Zadar, Bibinje, Sukošan, Posedarje, Biograd na Moru, Pirovac, Pakoštane, Drage, Karlobag, Crno, Murter, Vir, Nin, Šibenik, Poljica Brig

Opis posla:

  • izlaganje robe, kontrola kvalitete i roka trajanja robe
  • rad na blagajni
  • rad na salamoreznici
  • brzo, točno i uredno izvršavanje zadanih poslova
  • izražena ljubaznost u odnosu prema kupcima

Od Vas očekujemo:

  • razina obrazovanja SSS
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • komunikativnost i sklonost timskom radu
  • urednost, pouzdanost te predanost poslu
  • radno iskustvo u trgovini je prednost

Nudimo Vam:

  • stabilna primanja s plaćenim putnim troškovima
  • dinamičan rad u stabilnoj rastućoj kompaniji te mogućnost profesionalnog razvoja

Ukoliko želite postati dio našeg tima prijavite se putem linka za prijavu te priložite zamolbu i životopis, najkasnije do 29.09.2021.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.