Pošalji prijatelju

Sales Specialist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tko smo i što radimo

Već više od 30 godina zastupamo vodeće svjetske proizvođače multimedijalne i prezentacijske opreme. Ako te zanima prodaja, novosti iz svijeta interaktivnih ekrana, pametnih ploča, projektora i ostale prezentacijske opreme, pridruži se HSM timu. Više o nama na www.hsm360.com.

Opis posla:

Uspostavljanje odnosa s potencijalnim klijentima i otvaranje prodajnih prilika za multimedijalnu i prezentacijsku opremu za edukacijsko tržište.

Posao obuhvaća:
  • Svakodnevnu komunikaciju s novim i potencijalnim klijentima
  • Proaktivno pronalaženje novih klijenata
  • Prepoznavanje poslovnih potreba klijenata
  • Informiranje i savjetovanje klijenata
  • Proaktivno i kontinuirano praćenje zadovoljstva korisnika
  • Otvaranje prodajnih prilika, prodajne prezentacije i izrada ponuda
  • Izgradnja kvalitetnih i dugoročnih odnosa s klijentima
  • Edukacija korisnika

Uvjeti:

  • VŠS/preddiplomski ili VSS/diplomski studiji ekonomskog smjera
  • Radno iskustvo od najmanje 3 godine na sličnim poslovima
  • Informatička pismenost
  • Organiziranost, komunikativnost, pedantnost, sklonost prodaji
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na rad u uredu i na terenu kod korisnika

Prednosti:

  • Poznavanje rada i potreba edukacijskih ustanova

Što nudimo:

  • Mogućnost daljnjeg školovanja (interna edukacija, mogućnost sudjelovanja na seminarima i edukacijama u Hrvatskoj i inozemstvu)
  • Mogućnost napredovanja i uključivanja u incentive program
  • Rad s atraktivnim i vodećim svjetskim tehnologijama i brendovima
  • Rad na neodređeno (nakon probnog roka)
  • Dinamično i zanimljivo radno okruženje te otvorenu i prijateljsku atmosferu

Prijavi se za posao i pošalji nam životopis do 28.09.2021. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.