Pošalji prijatelju

Arhitekt (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • ČIKEŠ - ĆUZELA društvo s ograničenom odgovornošću - arhitektonski ured
  • Adresa: E. Barčića 24, 51000 Rijeka
  • Web: http://cikes-cuzela.hr/

Opis posla

ČIKEŠ - ĆUZELA arhitektonski ured d.o.o. traži nove članove tima.

Otvoren je natječaj za radno mjesto Arhitekt (m/ž) za zaposlenje na neodređeno vrijeme.

Na natječaj se mogu prijaviti diplomirani arhitekti. Prednost imaju kandidati sa minimalno tri godine radnog iskustva na svim poslovima arhitektonskog projektiranja i vođenja projekata.

Od kandidata se očekuju navedene odgovornosti i zadaci:
- izrada idejnih rješenja te idejnih, glavnih i izvedbenih projekata
- priprema dokumentacije za dozvole i potvrde nadležnih tijela
- pregled i koordinacija detaljnih nacrta i specifikacija materijala s izvođačima
- predstavljanje ureda na službenim sastancima sa suradnicima i klijentima
- koordinacija projektnog tima
- praćenje izgradnje kroz projektantski nadzor

Uvjeti

Kandidati koji se prijavljuju trebaju imati navedene kvalifikacije, vještine i iskustva:
- završen stručni studij arhitekture, diplomirani inženjer arhitekture, magistar arhitekture ili više
- napredno poznavanje ArchiCAD-a
- poznavanje građevinskih propisa, zakona i procesa izdavanja potrebnih dozvola i suglasnosti
- kompetentnost u izradi kompletne projektne dokumentacije
- poželjna vozačka dozvola B kategorije

Tražimo osobu koja posjeduje sljedeće osobine:
- ambicioznost i predanost poslovnim zadacima
- sposobnost organiziranja više projekata i samostalnost u organizaciji posla
- sposobnost kritičkog razmišljanja
- odlične komunikacijske vještine
- kreativnost i spremnost na napredovanje
- sklonost radu u timu te spremnost na vođenje multidisciplinarnog tima
- motiviranost i snalažljivost pri obavljanju povjerenih zadataka

Uz prijavu, kandidati su obavezni priložiti:
- CV - životopis s informacijama o dosadašnjem relevantnom radnom iskustvu, znanjima i vještinama
- portfolio radova s prikazima projekata na kojima je kandidatkinja/kandidat radio na mjestu voditelja projekta, projektanta ili drugoj poziciji

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Arhitektura

Županija rada:

Primorsko-goranska

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arhitektura iznosi 5.956,44 kuna.