Pošalji prijatelju

Asistent brand managera (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

TRAŽIMO:

asistent brand managera (M/Ž)

OPIS POSLA:

  • unaprijeđenje brandova kroz praćenje poslovnica
  • kontrola vizualnog stanja brandova i nadopunjenost poslovnica
  • svakodnevna korespodencija na engleskom i hrvatskom jeziku
  • praćenje statistike prodaje brandova i priprema dokumentacije za edukaciju
  • analiza prodaje prema definiranim planovima i kriterijima
  • priprema cjenika i ostalih podataka za kolekcije
  • naručivanje kolekcije i unošenje podataka u sustav
  • raspored robe po poslovnicama
  • priprema materijala za sastanke
  • vođenje raznih evidencija
  • ostali administrativni poslovi po nalogu nadređene osobe

UVJETI:

  • minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima u fashion retailu
  • napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • napredno poznavanje računalnog paketa MS Office (MS Excel)
  • organizacijske vještine i sistematičnost u radu
  • vozačka dozvola B kategorije

ŠTO NUDIMO:

  • stjecanje novih znanja uz motivirajuća primanja
  • mogućnost dodatnih edukacija i obrazovanja
  • rad u poticajnom i dinamičnom timu
  • rad u uspješnoj tvrtki sa rukovođenjem vrhunskih brandova
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.