Pošalji prijatelju

Komercijalist za prodaju strojeva i mehanizacije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Lager Bašić d.o.o. zastupnik je najvećih svjetskih proizvođača građevinskih strojeva i opreme: Hyundai, Terex, Tesab, Grove, potom viličara: Caterpillar, Hyundai i Clark, te niza drugih brandova.

Želeći klijentima pružiti još bolju uslugu, dodatno povećati tržišni udio i bolje pozicionirati postojeće brandove na tržištu, želimo pojačati svoj tim.

Opis posla

- briga o postojećim kupcima i pronalazak novih kupca (provođenje analize tržišta)
- priprema predračuna, kupoprodajnih ugovora i ostalih komercijalnih dokumenta
- praćenje trendova u području strojeva i mehanizacije

Uvjeti

- VŠS/VSS tehničkog smjera
- radno iskustvo poželjno, ali nije uvjet
- napredno poznavanje engleskog jezika
- komunikativnost, ambicioznost i motiviranost
- vozačka dozvola B kategorije
- napredna uporaba računala
- prednost poznavanje tehnologije strojeva
- sklonost timskom radu
- fokus na rezultat

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 1 556 0980

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad u stabilnoj i renomiranoj tvrtki s dugom tradicijom
- mogućnost osobnog napretka
- rad na neodređeno vrijeme
- fiksna primanja te stimulativna primanja za dobre rezultate rada
- sigurno i perspektivno radno okruženje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.