Pošalji prijatelju

Radnik u autopraonici (m/ž)

Zagreb, Čakovec

Rok prijave:

  • CRODUX DERIVATI DVA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu naftnim derivatima i plinovima
  • Adresa: Savska Opatovina 36, 10000 Zagreb
  • Web: http://crodux-derivati.hr

Opis posla

- obavlja sve poslove vezane uz autopraonice na benzinskom servisu
- vodi svu potrebnu evidenciju koju rukovoditelj traži
- svi ostali poslovi po nalogu rukovoditelja

Uvjeti

- NKV/NSS ili više
- spremnost na timski rad
- komunikativnost, ljubaznost i odgovorni pristup poslu
- spremnost na rad u smjenama

Stručna sprema:

NKV, PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- ugovor o radu na puno radno vrijeme
- redovita primanja i plaćeni putni troškovi
- mogućnost napredovanja i dodatnih primanja ovisno o trudu i ambicijama
- smjenski rad
- dodatno plaćen prekovremeni rad te rad nedjeljom i blagdanom
- mogućnost dodatnog usavršavanja i razvoja

Crodux derivati dva d.o.o. Vam pruža priliku da se priključite ambicioznom timu u izrazito poticajnoj i dinamičnoj radnoj okolini.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.