Pošalji prijatelju

Magento administrator (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

Emmezeta traži Magento administratora (m/ž) za ažuriranje sadržaja, rukovanje uvozom podataka i rješavanje problema.

Magento web administrator konfigurira postavke za nove web stranice i rješava zadatke iterativnog karaktera, što uključuje i međuodjelnu suradnju unutar kompanije.

Radni zadaci:
- održavanje i ažuriranje kataloga proizvoda
- upravljajte vrstama proizvoda, kategorijama, nazivima, SKU-ovima, atributima, cijenama (redovne, raznovrsne, posebne ili grupne cijene), fotografijama, opisima, inventarom
- upravljajte svojstvima proizvoda
- formatira CSV podatke za uvoz
- pregledava i unosi SEO pojmove za pretraživanje, ažurirana i nadopuna/briše podatke
- upravlja CMS-om / ažuriranjima sadržaja
- konfigurira web lokacije - lokaciju, kontakt, podatke o trgovini, e-adrese itd.
- postavljanja pravila o cijenama kataloga i košarica
- kreiranja virtualnih kategorije i postavlja promocije sa vizualnim prikazom
- upravljanje prijenosima fotografija proizvoda i radi s PIM sustavom
- po potrebi radi na prilagođenim modulima i proširenjima i uvodi nove funkcionalnosti
- testira redovne i nove funkcionalnosti

Mjesto rada: Zagreb, Škorpikova 25.

Uvjeti

Kvalificirani kandidati ima barem 1 godinu iskustva u radu kao administrator web stranice na web e-commerce platformi Magento.

Poželjno je posjedovanje certifikata Magento 2 Solutions. Ako još nije zarađen, zaposlenik će dobiti alate i priliku za stjecanje certifikata.

Zahtjevi i sposobnosti:
- prethodno iskustvo u radu s web stranicama Magento - B2C stranice
- razvijene pisane komunikacijske vještine
- sposobnost upravljanja s više zadataka/projekata istovremeno
- snažne organizacijske sposobnosti i pažnja usmjerena na detalje
- sposobnost rješavanja povezanih administrativnih poslova
- znanje engleskog jezika obavezno, prednost srpski/slovenski

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno), Srpski (prednost), Slovenski (prednost)

Što nudimo

- radno mjesto s punim radnim vremenom
- primanja: razmjerna iskustvu i znanjima

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.