Pošalji prijatelju

Prodajni savjetnik - stručni suradnik (m/ž)

Samobor

Rok prijave:

  • Rotometal alati d.o.o.
  • Adresa: Svetonedeljska 19, 10430 Samobor

Rotometal alati d.o.o. je ekskluzivni zastupnik i partner Hoffmann Group, vodećeg europskog proizvođača i trgovca industrijskog alata za područje Hrvatske, Bosne i Hercegovine te Srbije.

Opis posla

- prodajni savjetnik u unutarnjoj prodaji - podrška prodajnim predstavnicima na terenu
- obrada upita, izrada ponuda i praćenje istih do realizacije
- savjetovanje kupaca - tehnička podrška
- organizacija i operativno vođenje kupaca - komunikacija, savjetovanje, briga o realizaciji ponuda, organizacija dopreme i otpreme robe, vođenje potrebne dokumentacije, praćenje naplate potraživanja
- komunikacija s dobavljačima - izrada i slanje upita prema specifikacijama upita kupaca

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS u području strojarskog inženjerstva, prednost proizvodno strojarstvo
- prethodno iskustvo u prodaji nije uvjet, ali daje prednost
- potrebno iskustvo u poznavanju industrijskog alata za razne proizvodne procese minimalno 1 godina
- potrebno poznavanje MS Office paketa (Excel, Word, PowerPoint) na osnovnoj razini, uz uvjet doškolovanja na naprednu razinu
- potrebno aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- znanje njemačkog jezika je prednost, ali nije uvjet
- dobre komunikacijske vještine te spremnost na timski rad
- samostalnost u radu
- sklonost timskom radu
- vozačka B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point

Što nudimo

- zaposlenje na neodređeno vrijeme (probni rok od 6 mjeseci), uz mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme ukoliko kandidat zadovolji sve uvjete u svom radu
- puno radno vrijeme
- ugodnu radnu atmosferu
- kontinuirani profesionalni razvoj kroz interne i eksterne programe edukacije
- redovita primanja i plaćeni troškovi prijevoza, dodatni bonusi

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.