Pošalji prijatelju

Pomoćni radnik u proizvodnji i skladištu (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

  • LUSH manufaktura d.o.o.
  • Adresa: Augusta Šenoe 5, 10430 Strmec

LUSH manufaktura d.o.o. dio je uspješnog globalnog brenda LUSH Fresh Handmade Cosmetics koji bilježi 25 godina tradicije uspješnog poslovanja i razvoja u proizvodnji ručno rađene, svježe kozmetike.

Svoj tim želimo proširiti dodatnim zaposlenicima za proizvodnju naših svježih proizvoda tijekom perioda povećane potražnje i prodaje.

Opis posla

Hitno zapošljavamo veći broj djelatnika zbog povećanog obima posla za rad u proizvodnim i skladišnim odjelima.

Posao uključuje rad u dvije smjene, uglavnom na području Svete Nedelje, a sastoji se od izrade različitih kozmetičkih proizvoda, pakiranja i slaganja proizvoda kako bi ih plasirali našim kupcima diljem zemalja Europe u naše Lush trgovine.

Uvjeti

- spretnost i brzina u radu
- timski duh i suradljivost
- razvijene komunikacijske vještine
- kreativnost
- odgovornost

Stručna sprema:

NKV, PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- plaćene pune troškove javnog gradskog prijevoza
- dnevnu timulacija na rad u vidu dodatnih primanja
- prekovremni rad plaćen uvećanjem za 50% satnice
- mogućnosti napredovanja kroz interne natječaje
- pozitivno radno okruženje
- rad u internacionalnoj tvrtki
- početak rada: odmah

Ako želite bit dio najveće i najuspješnije kozmetičke tvrtke u Hrvatskoj, pošaljite nam svoju prijavu i odmah ćemo Vas kontaktirati.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.