Pošalji prijatelju

HR Specijalist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Inspiriran urbanim načinom života, AMDS JEANS je hrvatski modni brand jeans i casual odjeće. Naša strast za modom i otkrivanjem novih stilova magnet je za sve zaljubljenike u modu. AMDS JEANS grupacija ima više od 50 trgovina te se kontinuirano širimo.

Opis posla

- koordinacija i provedba regrutacijskih i selekcijskih procesa na svim razinama
- praćenje radne uspješnosti i optimizacija sustava nagrađivanja i motiviranja djelatnika
- koordinacija onboarding procesa
- koordiniranje i sudjelovanje u provođenju edukacija za zaposlenike
- popratni administrativni zadaci
- kreiranje izvještaja o radu HR odjela
- sudjelovanje u osmišljavanju social media strategije

Uvjeti

- VSS (ekonomija, psihologija ili srodne struke)
- 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima poslovima
- izražene organizacijske sposobnosti i smisao za vođenje ljudi i projekata
- razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine, te vještine motiviranja djelatnika
- proaktivan pristup poslu
- izvrsno znanje rada na računalu (naglasak na Excelu)
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- aktivan vozač

Tražimo fleksibilnu i vedru osobu spremnu na nove poslovne izazove.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Excel

Što nudimo

Ukoliko želite postati članom renomirane domaće modne industrije - pridružite nam se i pošaljite nam Vašu prijavu.

Molimo Vas uzmite u obzir da će samo kandidati koji uđu u uži krug biti kontaktirani.

Svoje prijave možete poslati putem linka na prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Ljudski resursi

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ljudski resursi iznosi 7.279,8 kuna.