Pošalji prijatelju

Radnik na izgradnji telekomunikacijske infrastrukture (m/ž)

Irska

Rok prijave:

  • AA EURO CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Savska cesta 32/IX, 10000 Zagreb

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd koja je osnovana 2005. godine u Irskoj. Specijalizirani smo za zapošljavanje u području građevine, inženjeringa, proizvodnje i financija. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i u ostalim dijelovima Europe.

Opis posla

Za našeg klijenta, vodeću irsku konzultantsku i građevinsku tvrtku za komunalnu infrastrukturu, tražimo više kandidata za rad na poziciji Radnik na izgradnji telekomunikacijske infrastrukture (m/ž).

Ključni zadatci:
- građevinski poslovi u sklopu izgradnje telekomunikacijske mrežne infrastrukture
(provlačenje kablova, kopanje kanala, završna obrada betona, sanacija i čišćenje)
- terenski rad
- održavanje visoke razine sigurnosti na radu i standarda rada

Uvjeti

- obavezno prethodno iskustvo u istim ili sličnim poslovima
- iskustvo upravljanja strojevima za kopanje kanala prednost
- obavezna vozačka dozvola B kategorije
- obavezno dobro poznavanje engleskog jezika
- poslodavac može ponuditi zaposlenje samo kandidatima s hrvatskim ili nekim drugim EU državljanstvom.

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- zapošljavanje direktno kod irskog poslodavca/irska prijava
- dugoročni angažman
- početna satnica €14.00 bruto za 39 radnih sati tjedno
- prekovremeni sat 1.5 vrijednosti osnovne satnice
- tjedna isplata plaće
- terenski dodatak €8 neto dnevno
- poslodavac plaća smještaj i režije
- korištenje službenog vozila
- godišnji odmor
- za uspješne kandidate poslodavac osigurava i pokriva troškove polaganja treninga (Safe Pass, Manual Handling, SLG, LUGS, 360 Digger – CSCS, SIRO Level 1 UG, SIRO Level 3 UG)
- povećanje satnice nakon određenih treninga i ostvarenih rezultata u radu
- za kandidate s iskustvom u vođenju grupe, mogućnost zapošljavanja na poziciju Voditelja grupe, početna satnica €19.00 bruto.

Zainteresirani kandidati mogu se prijaviti slanjem životopisa na engleskom jeziku putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.