Pošalji prijatelju

Mlađi specijalist nabave (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

DB Schenker je vodeći pružatelj integriranih logističkih usluga s preko 74.000 zaposlenika na više od 2.000 lokacija u 130 zemalja diljem svijeta. Schenker Hrvatska dio je regije Jugoistočne Europe s regionalnim sjedištem u Beču.

Logistički centar u Rugvici, nedaleko od Zagreba te novi distributivni centar na području grada Zagreba (Jankomir) osnažuju položaj tvrtke Schenker d.o.o. na hrvatskom tržištu. Više o DB Schenker Hrvatska možete saznati na našoj web stranici.

Opis posla

U potrazi smo za mlađim specijalistom nabave (m/ž) koji će biti zadužen za uspostavljanje odjela nabave dviju zemalja: Hrvatska i Srbija.

Glavne odgovornosti:
- suradnja s kolegama na razini klastera
- koordinacija i unapređivanje aktivnosti nabave
- definiranje i usklađivanje procesa nabave
- implementacija i održavanje softvera povezanog s nabavom
- identificiranje i ostvarivanje ušteda
- izrada raznih izvještaja-analize troškova
- definiranje i izrada plana nabave za dobavljače
- izrada kalkulacija za potrebe nabave
- pregovori s dobavljačima i priprema ugovora o poslovnoj suradnji
- svakodnevna komunikacija s dobavljačima, te periodično obilaziti postojeće i potencijalne nove dobavljače
- kontinuirano istraživati domaće i inozemno tržište nabave

Uvjeti

- završen studij iz područja ekonomije/logistike/nabave ili srodnog područja
- od 1 do 3 godine radnog iskustva u području nabave
- izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- odlična informatička pismenost (MS Office)
- razvijene vještine vođenja poslovnih procesa, analitički, strateški i organiziran pristup radnim zadacima
- odlične komunikacijske vještine i vještine pregovaranja
- samostalnost i spremnost na rješavanje problema, sposobnost timskog i individualnog rada

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme
- mogućnost napretka i profesionalnog razvoja
- rad u globalnoj kompaniji

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.