Pošalji prijatelju

Trgovac / prodavač (m/ž)

Zagreb, Zadar

Rok prijave:

  • SHOEBOX ADRIA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
  • Adresa: Buzinska cesta 58, 10010 Zagreb
  • Web: http://www.officeshoes.hr/

Opis posla

Tvrtka smo koja se bavi maloprodajom brandirane obuće i zbog povećanja obujma posla tražimo motivirane djelatnike za rad u našim OFFICE SHOES i TRANSPORTER FOOTWEAR poslovnicama u Zagrebu i Zadru.

Tražimo trgovca/prodavača – jednog izvršitelja.

Opis posla:
- prezentiranje i posluživanje proizvoda kupcima
- rad na blagajni
- inventure, označavanje cijene na proizvodima
- briga o izloženosti i prezentaciji proizvoda
- briga o urednosti i čistoći prostora u kojem se radi

Uvjeti

- iskustvo rada u maloprodaji minimalno 6 mjeseci
- znanje engleskog jezika
- poznavanje rada na računalu (Word, Excel, Outlook)
- izražene komunikacijske i prodajne vještine

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

- redovita primanja
- timski rad u odličnom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka Zadarska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.