Pošalji prijatelju

Tesar (m/ž)

Ivanec

Rok prijave:

  • BGW-gradnja
  • Adresa: Vladimira Nazora 96f, 42240 Ivanec
  • Osoba za kontakt: Jurica Vrček

Opis posla

Tesarski poslovi i slično.

Radi se na području Hrvatske.

Uvjeti

- poželjno radno iskustvo od 2 godine
- vozačka dozvola B kategorije

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili osobnim dolaskom.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 134 2897

Adresa:

Ulica Vladimira Nazora 96F, 42240 Ivanec

Stručna sprema:

NKV, KV

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- stimulativna primanja
- plaćen obrok
- putni troškovi u cijelosti

Zamolbe poslati na adresu firme, putem linka za prijavu, ili osobnim dolaskom uz predhodnu najavu na broj.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.