Pošalji prijatelju

Inženjer za dizajn sustava i uređaja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

TELEGRA je vodeća tvrtka u Hrvatskoj i jedna od vodećih u Svijetu u području implementacije inteligentnih prometnih sustava (ITS), s preko 30 godina iskustva u razvoju, proizvodnji i integraciji složenih uređaja pri čemu se za integraciju koriste napredne programske platforme topXview™ i X-AID™, koje su TELEGRINI originalni brendovi i koriste ih najveće prometne agencije u više od 30 industrijski najrazvijenijih zemalja (USA, Rusija, Izrael, EU, UAE, Qatar, ...)

Naša misija je razvoj i proizvodnja sustava i uređaja visoke tehnologije, naplate cestarine te nadzora i upravljanja prometom, koji će svojim glavnim osobinama povećati sigurnost i informiranost svakog sudionika u prometu, te poboljšati profitabilnost i iskorištenje cestovne infrastrukture.

Opis posla

- dizajn i konstrukcija elektro ormara te izrada tehničke i proizvodne dokumentacije raznih tipova elektro uređaja
- razrada specifičnih zahtjeva za uređaje prema prijedlogu izvedbe uređaja
- dizajn uređaja prema važećim normama i pravilima struke te sukladno važećim uputama i procedurama kontrole kvalitete
- pomoćni poslovi i sudjelovanje u izradi svih vrsta projekata i dokumentacije
- rad u MS Dynamics NAV sustavu

Uvjeti

- VŠS/VSS (univ.bacc.ing. elektrotehnike ili mag.ing. elektrotehnike)
- napredno poznavanje rada na računalu (MS Office)
- poznavanje programskih alata za izradu el. shema i montažnih nacrta (EPLAN, AutoCAD)
- otvorenost prema novim tehnologijama, predanost poslu i želja za učenjem i usavršavanjem
- komunikativnost i timski rad

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCAD

Što nudimo

- stalni radni odnos uz probni rok 6 mjeseci
- rad u dinamičnom okruženju (projekti u zemlji i inozemstvu)
- mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
- vrhunske radne uvjete u poticajnom i pozitivnom timskom okruženju
- iznad prosječna i stimulativna primanja
- naknadu za prijevoz
- MultiSport karticu
- kontinuiranu edukaciju iz područja djelovanja tvrtke

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.