Pošalji prijatelju

Pekar (m/ž)

Zaprešić

Rok prijave:

Mi u Dubravici smo već 60 godina odani svježini. Ne samo svježini tek pečenih i pripremljenih delicija, već i usvajanju najsvježijih pekarskih trendova.

Ako i ti voliš sudjelovati u pripremi pekarskih proizvoda kroz razne poslove te svakodnevno uveseljavati kupce, pridruži nam se i nauči sve o tajni savršenog kruha ili croissanta.

Zamijesili smo ti ponudu za dobar posao, javi se u Dubravicu za recept!
Pekar (m/ž)

Mjesto rada:

  • suvremeni pekarski pogon u Zaprešiću, Klake 9

Opis posla:

  • rad na obradi tijesta u proizvodnji kruha, peciva ili lisnatog peciva
  • po potrebi rad na pečenju i zamjesu tijesta
  • provođenje visokih higijenskih standarda na radnom mjestu
  • rad u jutarnjoj smjeni od 06 – 14 h ili u noćnoj smjeni od 19 – 03 h

Uvjeti:

  • poželjno radno iskustvo od barem 6 mjeseci ili više
  • posvećenost kvaliteti proizvoda
  • odgovornost i pozitivan stav prema poslu i kolegama

Nudimo:

  • poticajna radna okolina s atraktivnim primanjima
  • moguć rad u dnevnoj ili noćnoj smjeni (po dogovoru)
  • dodatno plaćen noćni rad te rad nedjeljom i blagdanima
  • mogućnost napredovanja i povećanja primanja ovisno o trudu i ambicijama
  • dodatni benefiti: božićnica, uskrsnica, regres, jubilarne nagrade i dar za djecu
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.