Pošalji prijatelju

Voditelj bravarske radionice (m/ž)

Gornji Stupnik

Rok prijave:

  • BERLINERLUFT. TEHNIKA d.o.o.
  • Adresa: Gornjostupnička 126, Gornji Stupnik

BERLINERLUFT. TEHNIKA d.o.o. dio je grupacije BerlinerLuft, u Republici Hrvatskoj. Poduzeće se bavi proizvodnjom i veleprodajom opreme za ventilaciju i klimatizaciju.

Osnovna djelatnost tvrtke je kvalitetna ponuda opreme strojarskih instalacija, za kompletno područje ventilacije i klimatizacije, sa svim srodnim djelatnostima, a zastupnici smo najvećih svjetskih proizvođača ventilacijske, klimatizacijske i izolacijske opreme.

Uz uvoz tehničke opreme, primarna djelatnost je i proizvodnja metalnih/limarskih proizvoda za strojarske instalacije.

Opis posla

- rukovanje strojevima za zavarivanje (TIG, MIG/MAG i REL postupcima)
- rukovanje bravarskim strojevima i drugim ručnim alatima
- izrada gotovih ventilacijskih proizvoda od pocinčanog, nehrđajučeg čelika i aluminija (od 0,60mm do 4,00mm debljine)
- samostalna izvedba dobivenih radnih naloga i planiranje izvedbe istih
- upravljanje opremom i zalihama potrošnog materijala
- organizacija i koordinacija sa ostalim odjelima unutar tvrtke
- izvješćivanje nadređene osobe

Početak rada: odmah ili po dogovoru.

Uvjeti

- završena škola strojarskog usmjerenja (SSS/VŠS/VSS)
- prednost je certifikat iz područja zavarivanja, ali ne i uvjet
- obavezno znanje engleskog jezika
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorija
- odgovornost, pedantnost i samostalnost u radu
- razvijene komunikacijske vještine
- iskustvo je poželjno

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme
- puno radno vrijeme
- stimulativna primanja, božićnica, regres
- naknada za prijevoz

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.