Pošalji prijatelju

Suradnik za troškove projekta (Costing Associate) (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • VERTIV CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
  • Adresa: Oreškovićeva 6n/2, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.vertiv.com/

Opis posla

Vertiv Croatia zapošljava Suradnika za troškove projekta (Costing Associate) za naš Presales odjel u Zagrebu.

Suradnik za troškove odgovoran je za izradu procjena troškova na različitim razinama dizajna za uporabu u razvoju proračuna, planiranju troškova, inženjerskim studijama vrijednosti i pregledu narudžbe prilagođenih rješenja za podatkovni centar "ključ u ruke" i telekomunikacijske infrastrukture. CA će surađivati između VERTIV poslovnih jedinica i vanjskih partnera na razvoju procjena troškova koje uključuju utjecaj na cijene projekata i implementaciju na različitim geografskim lokacijama.

Obaveze i odgovornosti:

Prodajna podrška:
- razviti proces / smjernice za izradu procjene troškova projekta koja postavlja jasna očekivanja od tima
- davanje proforma procjene prodajnom timu koji omogućuju rano provođenje projekta na temelju proračunskih smjernica.
- omogućite izvrsnu podršku prodaje na temelju definiranih SLA-ova za pružanje analize troškova projekta kako bi se omogućilo zatvaranje ugovora

Razvoj budžeta projekta:
- zajedno s funkcionalnim timovima pripremaju točne i detaljne procjene troškova projekta od rane potrage (prodaje) do detaljne izrade budžeta projekta.
- radite s globalnim lancem opskrbe i građevinskim timovima kako biste osigurali točnost regionalnih cijena materijala i rada koristeći objavljene dokumente i tržišne podatke
- usko surađujte s timom Solutions Architecture kako biste razvili međusobno razumijevanje potrebnih ulaza / izlaza i pridruženih SLA-ova kako bi osigurali učinkovite proračune troškova projekta.
- pripremite detaljnu analizu ponuda i sesije pregleda s projektnim timovima i višim rukovodstvom
- uspostaviti i održavati bazu podataka troškova za buduća rješenja podatkovnih centara
- radite u partnerstvu s inženjerskim timovima i sudjelujte u dizajnerskim i građevinskim sastancima kako biste vodili dizajnerska rješenja s troškovnom učinkovitošću

Uvjeti

Potrebne kompetencije (znanja, vještine, sposobnosti):
- znanje o planiranju projekata
- znanje opće konstrukcije s jačinom u tehnologiji podatkovnih centara i MEP sustavima
- iskustvo u upravljanju internim kupcima i vanjskim dobavljačima
- sposobnost upravljanja više projekata / zadataka istovremeno
- učinkovito pokazuje vještine javnog govora i u pripremljenim prezentacijama i u improviziranom govoru
- dobre vještine odnosa s klijentima pružanjem brze personalizirane usluge.

Kvalifikacije i zahtjevi (Obrazovanje, iskustvo):
- diploma iz inženjerstva, građevinskog menadžementa, ekonomije ili srodnog područja
- najmanje 3 godine iskustva u upravljanju procjenom troškova

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.