Pošalji prijatelju

Projektant elektrotehnike u brodogradnji (m/ž)

Rijeka, Pula, Kaštel Novi, Njemačka

Rok prijave:

Tvrtka TSI d.o.o se bavi projektiranjem u brodogradnji te pruža usluge renomiranim klijentima na EU i hrvatskom tržištu i posluje kao član grupe brodogradilišta Meyer Werft (Njemačka).

Djelatnici imaju mogućnost stjecanja širokog spektra znanja iz područja brodogradnje, a posao uključuje povremeni rad u brodogradilištu u Njemačkoj (Papeburg) i Finskoj (Turku).

Opis posla:

  • projektiranje elektro sustava u brodogradnji
  • izrada tehničke dokumentacije i proračuna upotrebom specijaliziranih programa
  • izrada projektnih rješenja
  • suradnja na projektima, spremnost na učenje i timski rad
Traži se više izvršitelja/ica.

Uvjeti:

  • dipl. ing. elektrotehnike ili ing. elektrotehnike (m/ž)
  • prednost imaju kandidati s iskustvom u poslovima projektiranja
  • potrebno je napredno poznavanje engleskog jezika
  • potrebno je znanje MS Officea i AutoCADa
Poslovi se izvršavaju u suradnji s povezanim društvom Meyer Werft GmbH & Co KG u Njemačkoj i Finskoj na lokaciji u uredu u Rijeci, Puli i Kaštel Novom.

Što nudimo:

  • dodatna edukacija
  • stimulativna primanja, naknade i nagrade
  • mogućnost napredovanja
  • mogućnost stjecanja novih znanja i osobnog razvoja
  • kontinuirano stručno usavršavanje i edukacija
  • klizno radno vrijeme

Predajom životopisa suglasni ste da se vaši podaci koriste u svrhu zapošljavanja u našoj tvrtki. Prikupljene podatke ćemo koristiti u skladu s Općom uredbom EU o zaštiti podataka 2016/679 ("GDPR"). Informacije čuvamo dvanaest (12) mjeseci u svrhu potencijalnog budućeg zaposlenja. Nakon isteka navedenog roka, podaci će fizički uništiti, osim ako izričito ne zatražite da se podaci unište odmah nakon završetka postupka odabira.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.