Pošalji prijatelju

Radnik na pokretnoj traci (m/ž)

München, Njemačka

Rok prijave:

  • Talentixx Adria d.o.o.
  • Adresa: Miramarska cesta 24, 10000 Zagreb

Opis posla

Za renomiranog klijenta automobilske industrije u Münchenu, tražimo veći broj ljudi za rad u tvornici.

  • Rad u proizvodnji automobila
  • Montaža djelova za automobile

Uvjeti

  • Timski i samostalni rad
  • Potrebna fizička izdržljivost
  • Dinamično radno mjesto
  • Prijaviti se mogu kandidati koji imaju EU državljanstvo
  • Potrebno znanje njemačkog jezika na razini A2
  • Poželjno iskustvo u proizvodnji ili montaži autodijelova, ali nije uvjet
  • Prijava sa životopisom na njemačkom jeziku

U obradu ćemo uzeti samo kandidate s važećim EU osobnim dokumentima te kandidate koji nam dostave životopis na stranom jeziku, po mogućnosti u predefiniranom odnosno Europass formatu

Korištene riječi i pojmovi koji imaju rodno značenje odnose se jednako na muški i ženski rod bez obzira jesu li korišteni u muškom ili ženskom rodu

U skladu s Općom Uredbom o zaštiti osobnih podataka, s dostavom vaših podataka slažete se s automatskom obradom istih.

Pogodnosti

  • Početak rada: odmah
  • Ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci
  • Mjesto rada: München, Njemačka
  • Pružen smještaj u okolici radnog mjesta (10km), smještaj se plaća 400-450EUR mjesečno
  • Radno vrijeme: 40 sati tjedno
  • Rad u dvije smjene

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.