Pošalji prijatelju

Tehničar za sustav tehničke zaštite (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

FINA gotovinski servisi d.o.o. najveća je tvrtka u Republici Hrvatskoj specijalizirana za poslovanje s gotovim novcem i ostalim vrijednostima. Klijentima nudimo i ugradnju, održavanje i nadzor štićenih objekata putem sustava videonadzora i centralnog dojavnog sustava (CDS).
Radimo s provjerenom i pouzdanom opremom i angažiramo vrhunske stručnjake sa znanjem i iskustvom u području zaštite imovine i ljudi preko sustava tehničke zaštite.

Trenutno zapošljavamo preko 800 djelatnika, a za pojačanje tima tražimo:

Tehničara za sustav tehničke zaštite (m/ž)

Opis poslova:

  • montira, održava i vrši servis protupožarnih, protuprovalnih i drugih sustava tehničke zaštite
  • vrši interventne servise na sustavima tehničke zaštite
  • obavlja tehničko održavanje uređaja i opreme na centralnom dojavnom sustavu (CDS) i održava sustav komunikacijskih veza vezano uz sustav tehničke zaštite
  • obavlja i druge poslove sukladno zakonskim propisima i internim aktima

Uvjeti:

  • dopuštenje Ministarstva unutarnjih poslova za obavljanje poslova zaštitara - tehničara
  • komunikacijske vještine
  • napredno korištenje osobnim računalom

Mjesto rada: Zagreb

Što nudimo:

  • stimulativna primanja
  • izazovan i odgovoran posao
  • stručno usavršavanje tijekom rada

Vaše ponude sa životopisom očekujemo putem linka za prijavu do 08.12.2021.

Za dolazak na intervju/razgovor za radno mjesto poslodavac će tražiti i smije tražiti COVID potvrdu ili drugi dokaz o cijepljenju ili preboljenju bolesti.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 4.475,13 kuna.