Pošalji prijatelju

Voditelj prodaje / konzultant (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PROJEKT JEDNAKO RAZVOJ, društvo s ograničenom odgovornošću za poslovno savjetovanje
  • Adresa: Petrovaradinska 1, 10000 Zagreb Zagreb
  • Web: http://www.pjr.hr

Projekt jednako razvoj d.o.o. (PJR) je tvrtka osnovana 2009. godine i bavi se edukacijom, savjetovanjem, pripremom i provedbom projekata u područjima koja financiraju EU fondovi te savjetovanjem i edukacijom u području javne nabave. Tim PJR-a ima 30 stručnjaka, sa iskustvom preko 800 EU projekata vrijednosti 1,7 mlrd kuna. Konzultanti smo u prilikama za financiranje, razvoju projektnih prijedloga i apliciranju na EU fondove, upravljanju projektima i javnom nabavom. Educirali smo preko 13.500 polaznika o temama iz područja EU fondova i javne nabave. Do sada smo radili sa više od 1.600 klijenata.

Opis posla

- analiza tržišta i prilika za prodaju za različite klijente i cjelovite sektore, korištenje naprednih alata za izradu tržišnih analiza, obrada prilika za prodaju PJR usluga, izrada marketinško prodajnih planova aktivnosti, suradnja s odjelom marketinga u marketinškim aktivnostima, planiranje kampanja, izrada cjenovnih strategija, upravljanje konkretnim prilikama za prodaju usluga PJR-a, prodajne aktivnosti, izvođenje prodajnih prezentacija, izrada ponuda, zaključivanje ugovora
- portfelj usluga PJR-a uključuje: informacijske sustave i digitalne proizvode, savjetovanje, pripremu i provedbu projekata u područjima koja financiraju EU fondovi, savjetovanje naručitelja i ponuditelja u postupcima javne nabave, edukacije i konferencije, marketinške usluge i sl.
- sudjelovanje u istraživanjima, pisanje članaka i studija, napredna statistička analiza prilika, priprema obrazovnih materijala, održavanje seminara u područjima u kojima osoba ima iskustva

Uvjeti

U nastavku su moguće prednosti pri odabiru:

Prethodno iskustvo u:
- prodaji
- sektoru informacijsko-komunikacijskih tehnologija
- razvoju i/ili provedbi EU projekata
- održavanju predavanja
- području javne nabave

Ovisno o količini zaprimljenih prijava, kandidati će biti upućeni na pismeni test i/ili pozvani na razgovor.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Nudimo rad u jednom od najboljih timova u RH u području EU fondova i javne nabave, u fleksibilnom okruženju tima stručnjaka, te rad koji povezuje teme javne nabave s EU fondovima, vještine u području upravljanja projektima, konzaltinga, obrazovanja i istraživanja, kao i mogućnost učenja i stručnog usavršavanja.

Vrsta zaposlenja: Ugovor o radu na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.