Pošalji prijatelju

Referent kartičnog poslovanja (m/ž)

Umag

Rok prijave:

  • Istarska kreditna banka Umag d.d.
  • Adresa: Ernesta Miloša 1, 52 470 Umag
  • Web: http://www.ikb.hr

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa
u Sektoru marketinga i razvojne podrške, Odjelu za kartično poslovanje

- 1 izvršitelj

Opis poslova u Odjelu:

  • razvoj i unaprjeđenje kartičnih proizvoda i usluga te poslovnih procesa iz domene kartičnog poslovanja
  • suradnja i operativno izvođenje aktivnosti u razvoju i implementaciji novih kao i unaprjeđenju postojećih kartičnih proizvoda / usluga za građane i poslovne subjekte korisnike bančinih usluga
  • podrška izdavanju platnih kartica / administriranje sustava
  • administracija sustava EFTPOS mreže
  • rješavanje reklamacija po karticama i EFTPOS terminalima
  • suradnja s ostalim organizacijskim jedinicama Banke i s vanjskim suradnicima
  • obavljanje ostalih aktivnost koje su nužne za učinkovito funkcioniranje Odjela

Uvjeti:

  • završen preddiplomski ili diplomski studij, odnosno VŠS (VI) ili VSS (VII) ekonomskog usmjerenja
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • dobro poznavanje rada na računalu
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • odgovornost i savjesnost
  • sposobnost rada u timu

Uz prijavu kandidati su dužni dostaviti:

  • popunjen i potpisan upitnik za kandidata za zapošljavanje objavljen ovdje
  • zamolbu
  • životopis
  • dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedodžbe/diplome)

Mjesto rada: Umag

Radni odnos zasniva se na određeno vrijeme od 12 mjeseci uz probni rok od 3 mjeseca, uz mogućnost produženja.

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prije izbora kandidata predočit će se izvornik.

Prijave zainteresiranih kandidata s potrebnom dokumentacijom zaprimaju se zaključno s danom 08.12.2021. godine putem linka za prijavu ili poštom na adresu: Istarska kreditna banka Umag d.d., 52470 Umag, Ernesta Miloša 1, s naznakom “Za natječaj”.

Napomena: dostavljene podatke u svrhu natječaja Banka čuva u svojoj bazi podataka dvije godine. Ukoliko s time niste suglasni molimo da to navedete u svojoj prijavi.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.