Pošalji prijatelju

Senior Software Architect / Team Lead (m/ž)

Zagreb, Švicarska

Rok prijave:

  • Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju
  • Adresa: Ulica Kneza Branimira 22, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.profesio.hr

Za našeg klijenta, ZUBAK GRUPU s tradicijom od preko 40 godina i prisustvom na desetak tržišta u Europi, koja objedinjuje usluge prodaje i održavanja novih i rabljenih vozila kao i dugoročnog i kratkoročnog njihova najma, zatim različitih usluga pomoći poput pomoći na cestama, moru, u kući te mnogih drugih, te usluge tehničkog pregleda vozila i osiguranja vozila, ali i imovine, tražimo zaposlenika na poziciji:

Lokacija rada: Zagreb

ORYX Asistencija sastavni je dio ZUBAK GRUPE, bavi se pružanjem vrhunske i pouzdane usluge pomoći na cesti, moru i u kući, te drži vodeću poziciju u Hrvatskoj u pružanju pomoći na cesti.
Software Architect / Team Lead radit će na temelju projektne dokumentacije i dizajnirati i programirati nova aplikativna rješenja i bazu podataka te održavati ona postojeća. Aktivno će sudjelovati u modernizaciji cjelokupnog informacijskog sustava i izvršavati projektne zadatke u okviru organizacijske razine u kojoj radi.

Radit će na projektima s Java i Open source tehnologijama u kojima će razvijati poslovne aplikacije temeljene na suvremenim web tehnologijama (Angular) u modernom MS SQL i Oracle Cloud okruženju temeljenom na kontejnerskim tehnologijama (Docker, Kubernetes) kao i mobilne nativne tehnologije za IOS i android rješenja.

Opis posla:

  • Analiziranje i unapređenje sustava, organizacijskih postupaka, tehnologija za obradu i upravljanje integralnim informacijskim sustavom te predlaganje cjelovitih poslovnih rješenja za obradu i upravljanje sustavom
  • Davanje smjernica i koordiniranje kreiranje modela podataka, prevođenje modela podataka u bazu, određivanje nadopune i zahtjeva za modificiranjem baze podataka
  • Provođenje sustava zaštite podataka baze podataka i programsko implementiranje iste
  • Davanje smjernica i koordinacija izrade tehničke dokumentacije programa i programsko-organizacijskih rješenja, izrade korisničkih uputa i priručnika te izrade korisničke dokumentacije
  • Analiziranje problema nastalih u obradi ili testiranju i utvrđivanje njihovog uzrok te po potrebi vršenje ispravaka
  • Koordiniranje i sudjelovanje u testiranju novog ili modificiranog softvera i analiziranje rezultata, sudjelovanje u testiranju cjelokupnog aplikativnog rješenja te održavanje postojećih aplikativnih rješenja
  • Projektiranje novih aplikativnih rješenja i vršenje promjena u postojećima
  • Samostalno programiranje i testiranje programske cjeline u okviru programskih zadataka
  • Koordiniranje zadataka programiranja s ostalim članovima odjela

Motivi za prijavu:

  • Aktivno sudjelovanje i vođenje projekta Digitalne transformacije ORYX asistencije
  • Digitalna transformacija i promjena poslovnog modela ORYX asistencije
  • Kreiranje vlastitog novog programskog rješenja
  • Cloud okruženje i spoj centralnog sustava i mobilnih aplikacija za klijente i suradnike putem interaktivnih modernih platformi i rješenja
  • Širenje poslovnih rješenja na druga tržišta
  • Osiguravanje dugogodišnjeg poslovnog modela
  • Uvođenje novih usluga i procesa temeljem rješenja novog sustava
  • Povezivanje sa vanjskim sustavima (Google maps i sl.)

Od Vas očekujemo:

  • Poznavanje arhitektonskih stilova i dizajnerskih obrazaca
  • Razumijevanje različitih metoda kodiranja i računalnih jezika
  • Sposobnost postavljanja pravih pitanja i aktivno propitivanje postojećeg stanja
  • Dobre komunikacijske vještine za potrebe ostvarivanja jasne komunikacije s članovima tima, upravom i klijentima
  • Prilagodljivost novonastalim situacijama i fleksibilnost u razmišljanju i pristupu
  • Vještine prioritiziranja pri rješavanju zadataka

  • Iskustvo modeliranja podataka i dizajna baze podataka
  • Sposobnost prenošenja vlastitog znanja i iskustva članovima tima
  • Vještina coachinga i inspiriranja članova tima za postizanje vrhunskih rezultata

Ponuda:

  • Atraktivna osobna primanja
  • Stabilno radno mjesto u kompaniji koja se ubrzano širi na internacionalnom tržištu
  • Tailor-made edukacije
  • Ostvarivanje godišnjih bonusa temeljem poslovnih rezultata kompanije
  • Službeno vozilo 00-24
  • Fleksibilno radno vrijeme i povremeni rad od kuće

Životopis poslati putem linka za prijavu najkasnije do 08.12.2021. ili za više detalja pozvati na +385 91 611 8020.

Prijavom na ovaj oglas dajete suglasnost da se Vaši osobni podaci, kao i svi podaci koje će Profesio d.o.o. tijekom selekcijskog postupka prikupiti, mogu obrađivati u svrhu ovog kao i budućih procesa zapošljavanja u skladu s potrebama Profesio d.o.o.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.