Pošalji prijatelju

Voditelj financija (m/ž)

Split

Rok prijave:

Purex d.o.o. je tvrtka osnovana 2002. godine sa sjedištem u Hrvacama. Bavi se proizvodnjom, pakiranjem i distribucijom purećeg i pilećeg mesa te suhomesnatih proizvoda od svinjskog mesa proizvedenih na tradicionalan način. Misija poduzeća je proizvodnja visokokvalitetnog, zdravog mesa i mesnih prerađevina na tradicionalan način od životinja hranjenih žitaricama hrvatskog podrijetla, bez GMO-a. Finalni rezultat proizvodnje je meso uzgojeno na vlastitim farmama, hranjeno žitaricama hrvatskog podrijetla u produženom tovu, bez GMO-a, hormona i antibiotika kao stimulatora rasta, što je jamstvo zdravog i kvalitetnog obroka. Proizvodi se plasiraju krajnjim potrošačima putem vlastite maloprodajne mreže na širem području Splita (15 prodavaonica) i Zagreba (11 prodavaonica). Prijavite se i postanite dio našeg uspješnog i veselog Purex tima!

Opis posla

Traži se Voditelj financija (m/ž) koji će biti zadužen za:
- vođenje odjela za financije i kontroling (5 osoba)
- upravljanje tekućom likvidnošću poduzeća (plaćanja i naplate)
- praćenje i optimizacija općih troškova poslovanja
- suradnju s konzultantima na pripremi i provedbi projekata financiranih iz fondova EU
- koordinaciju s bankama, računovodstvom, revizorima i Upravom društva
- samostalnu izradu ostalih financijskih izvještaja prema Upravi društva
- praćenje zakona i propisa iz područja računovodstva i financija
- planiranje likvidnosti i predlaganje optimalnih izvora financiranja
- analizu prihoda i rashoda po kategorijama proizvoda
- izradu financijskih planova, projekcija i simulacija
- ostale poslove po nalogu direktora.

Uvjeti

- VSS/VŠS ekonomskog smjera
- minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- izražene analitičke, organizacijske i prezentacijske vještine
- sistematičnost, ažurnost, temeljitost i prilagodljivost u radu
- sposobnost istovremenog rada na više projekata
- usmjerenost na ciljeve i ustrajnost
- komunikativnost i nesklonost konfliktima
- mogućnost samostalnog i timskog rada
- spremnost na usavršavanje

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist, Magisterij

Potrebne godine iskustva:

2

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- samostalnost prilikom obavljanja posla
- ugodno i dinamično radno okruženje
- mogućnost napredovanja
- stimulativna primanja
- stalni radni odnos

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.