Pošalji prijatelju

Prodavač - Prodajni savjetnik u maloprodaji (m/ž)

Zagreb, Osijek, Požega

Rok prijave:

Mjesto rada:

Zagreb
Osijek
Požega

Se-Mark - maloprodaja zbog porasta novootvorenih poslovnica traži prodajne savjetnike za rad u maloprodaji!

Ukoliko baš i ti želiš postati dio mladog, stručnog tima prijavi se na poveznicu koja se nalazi u nastavku!

Ostvari stimulativna primanja uz redovnu plaću te mogućnost napredovanja.

Opis posla

  • komunikacija s kupcima u dinamičnom okruženju
  • prezentacija i prodaja A1/Tomato proizvoda i usluga
  • pozivanje i provjera zadovoljstva korisnika
  • prezentacija i prodaja iz asortimana tvrtke

Uvjeti

  • komunikacijske sposobnosti i pregovaračke vještine
  • poželjno iskustvo u prodaji
  • sklonost timskom radu
  • interes za nove tehnologije
  • MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)

Što nudimo

  • rad u ugodnom okruženju
  • stalnu edukaciju i usavršavanje
  • mogućnost napredovanja
  • osnovnu plaću + stimulacija za ostvarene rezultate

Ponude sa životopisom i dokazom o ispunjavanju uvjeta dostaviti putem linka za prijavu u roku od 8 dana od dana oglašavanja.
Kontaktirat ćemo isključivo kandidate koji odgovaraju uvjetima radnog mjesta za koje se prijavljuju.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema tehničkog, ekonomskog ili gimnazijskog usmjerenja, sveučilišni prvostupnik ili student

Jezici:

 Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Vrsta zaposlenja:

Na neodređeno vrijeme
Na određeno vrijeme
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.