Pošalji prijatelju

Serviser profesionalne ugostiteljske opreme (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

Poduzeće TEHNO - ZAGREB d.o.o. s gotovo 30 godina iskustva u prodaji i servisu profesionalne ugostiteljske opreme, traži osobu za rad na radnom mjestu:

Serviser profesionalne ugostiteljske opreme (m/ž).

Opis posla:
- servis i održavanje profesionalne ugostiteljske opreme
- detekcija kvara, uklanjanje smetnji, montaža opreme
- edukacija kupaca i korisnika

Uvjeti

Kandidat mora ispunjavati sljedeće uvjete:
- SSS elektrotehničkog ili elektromehaničkog smjera
- poželjno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima no nije uvjet
- vozačka dozvola B kategorije
- znanje rada na računalu
- samostalnost u radu
- odgovornost prema radnim zadacima
- komunikativnost i timski rad
- osobno poštenje i radna etika

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno), Njemački (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- početni trening i dodatno osposobljavanje
- rad u sigurnom okruženju uz stimulativna primanja i dodatne benefite
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok
- rad s najnovijim tehnologijama
- mogućnost napredovanja
- rad većinom u Zagrebu i okolici
- rad u timu u kojem se cijeni i poštuje različitost i nove ideje
- službeni automobil, mobitel te tablet

Ukoliko tražite novu priliku za svoj profesionalni rast i razvoj, volite raditi u timu i dinamičnom no sigurnom okruženju, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Mole se kandidati da u životopisu navedu ili da se na neki drugi način izjasne pristaju li da poslodavac pohrani njihove osobne podatke u svoju bazu podataka po isteku natječaja.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.