Pošalji prijatelju

Prodajni savjetnik za ključne kupce (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Implant centar Martinko moderno je uređena stomatološka ordinacija koja svojim uređenjem pacijentima omogućuje da se osjećaju ugodno. Stomatološka smo ordinacija u kojoj strah od zubara postaje prošlost, a mjesto s opuštajućom atmosferom predstavlja sadašnjost i budućnost.
Kako bismo svojim pacijentima mogli ponuditi izvrsnost, u radu koristimo nove tehnike dentalne medicine, suvremenu tehnologiju, kvalitetne materijale i individualan pristup svakom pacijentu.

Naš tim čine stručnjaci s dugogodišnjim iskustvom na području stomatologije. Naše stručno osoblje u koje se kontinuirano educira i prati trendove u stomatologiji, pruža stomatološke tretmane sukladno najvišim svjetskim standardima.

Opis posla

Implant Centre Martinko proširuje svoj tim stručnjaka u prodaji!

Naši prodajni savjetnici se bave potrebama pacijenata, predstavljaju tvrtku i usluge kroz kontakt preko telefona, e-maila ili društvenih mreža.

Ti ćeš:
- rješavati dolazne upite iz prodajnih kampanja
- pružati informacije osobama o uslugama Implant Centre Martinko – dolaznim pozivima: telefonski, e-mailom i preko pristiglih poruka
- brinuti oko termina klijenata i njihovog zadovoljstva našim centrom
- administrirati pozive i podatke u sustavu

Uvjeti

Ti si kandidat za nas ako:
- posjeduješ aktivno znanje talijanskog jezika u govoru i pismu (najmanje B2/C1 razina)
- posjeduješ odlične komunikacijske i prezentacijske vještine
- si izrazito orijentiran na rezultate
- si sklon timskom radu
- si brz i efikasan
- poznaješ MS Office programe
- imaš iskustvo na srodnim poslovima i/ili u prodaji proizvoda i usluga - prednost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Talijanski (izvrsno), Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point

Što nudimo

- rad u poticajnom i dinamičnom okruženju
- priliku za profesionalnim usavršavanjem i sudjelovanje na izazovnim projektima
- mogućnost bonusa na plaću
- priliku za stjecanje iskustva u radu s internacionalnim tržištima
- priliku za napredak
- edukacije u sklopu prodajnog tima

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.