Pošalji prijatelju

Medicinska sestra / Medicinski tehničar

Njemačka

Rok prijave:

Opis posla

Tražimo više izvršitelja/ica na poziciji:

Medicinska sestra / Medicinski tehničar.

Uvjeti

- završena srednja medicinska škola
- važeće odobrenje za samostalan rad
- poželjno iskustvo u radu s pacijentima minimalno godinu dana
- poželjno, ali nije presudno i relevantno poznavanje njemačkog jezika
- osnovno znanje korištenja računala

Što očekujemo:
- proaktivnost, želju za učenjem, usvajanjem novih znanja i vještina i usavršavanjem
- predanost, odgovornost i disciplinu
- spremnost na timski rad

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Njemački (prednost)

Što nudimo

- stimulativna primanja: za radno vrijeme od 38,5 sati tjedno, bruto plaća 2.500,00 eura/mjesečno do priznavanja diplome, nakon priznavanja diplome (Anerkennung) 3.500,00 eura/mjesečno
- učenje njemačkog jezika s vlastitim profesorom njemačkog jezika u blizini radnog mjesta i stana
- ugodni i atraktivni stanovi za zaposlenike u blizini mjesta rada i samo 20 minuta od centra Münchena
- mnogobrojne mogućnosti za usavršavanje i doškolovanje
- maksimalno fleksibilno radno vrijeme (puno ili pola radnog vremena)
- fleksibilno radno vrijeme za majke s malom djecom
- ugodna, kompetitivna i dinamična radna okolina
- ugodan ambijent za rad u mirnom prirodnom okruženju
- moderan i inovativan koncept rada koji stavlja potrebe korisnika i štićenike našeg centra u središte - njihove individualne potrebe i aktivnosti svakodnevno se usklađuju
- obiteljski orijentiran poslodavac s visokim osjećajem odgovornosti

Prijavi je potrebno priložiti:
- životopis
- molbu
- odobrenje za samostalan rad

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.