Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Ferdinand knedle, prvi specijalizirani brend za proizvodnju i pripremu knedli na tradicionalan način, otvara svoj prvi prodajni lokal u Zagrebu! Za vrhunski proizvod neophodan je tim sastavljen od vrhunskih ljudi! Tim sastavljen prije svega od kvalitetnih osoba i profesionalaca koji imaju želju da pomiču granice, članova sa sjajnim iskustvom i mogućnostima za inovacije, ali i mladih ljudi prepunih pozitivne energije kojima bi rad u našem timu bio prvi posao s kojim su se susreli. Kako bismo omogućili našim gostima da se osjećaju kao car kada im se jedu knedle, vjerujemo da tim koji stoji iza njih mora da se osjeća isto tako.

Vrhunski proizvod prati vrhunska usluga koja gostima omogućava jedinstveno iskustvo prilikom posjete Ferdinand knedlama. Tražimo komunikativne i energične osobe koje će kroz razgovor gostima predstaviti čari naših proizvoda. Nije bitno da li ste student i po prvi put se prijavljujete za posao prodavača ili već imate iskustva na sličnim poslovima, bitno je da ste nasmijani timski igrač. U slučaju postojanja afiniteta i potrebnih organizacijskih sposobnosti, mogućnost obavljanja posla VODITELJA LOKALA.

Opis posla:

  • posluživanje gostiju za pultom
  • predstavljanje proizvoda
  • priprema toplih napitaka
  • primanje i izdavanje narudžbi
  • održavanje higijene radnog okruženja

Uvjeti:

  • jezici: hrvatski, engleski
  • stručna sprema: od VKV pa na više
  • u obzir dolaze i strani radnici

Zaposlenje:

  • puno radno vrijeme ili po želji pola radnog vremena (određeno, neodređeno, studentski ugovor)

Mjesto rada: Zagreb (Radićeva ulica)
Početak rada: 20.02.2022.
Broj zaposlenika: 4

Za sva radna mjesta garantiramo rad u pozitivnom okruženju, brigu o zdravlju zaposlenika, mogućnost rotacija i napredovanja u poslu (uslijed širenja poslovanja) te iznadprosječna primanja.

Prijavite se putem linka za prijavu do 22.01.2022.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.