Pošalji prijatelju

.NET Senior Software Developer (m/ž)

Split, Zagreb

Rok prijave:

  • Keystone Applications d.o.o.
  • Adresa: Cesta Mutogras 59, Podstrana

Tko smo mi?

Keystone Applications je agencija koja nudi usluge razvoja softvera, te sudjeluje u stvaranju dodatnih vrijednosti partnerima i klijentima. Prioritet nam je unapređenje zaposlenika i njihovi sposobnosti.

Opis posla

U našem teamu programera rade ljudi koji su strastveni za programiranjem i dijeljenjem znanje.

Uvjeti

Potrebne godine iskustva:

5+

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno), Hrvatski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vještine:

ASP.NET, ASP.NET Core, C#, JavaScript, MS SQL Server

Što nudimo

- bruto plaću do 28.000 kn ovisno o znanju i iskustvu
- rad od kuće sa fleksibilnim radnim vremenom
- bonusi za osobno napredovanje te bonusi za pomaganje u napretku i rastu firme

Postanite i Vi dio našeg uspješnog teama.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

U potpunosti

Plaća:

Do 28000 kn

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.