Pošalji prijatelju

Voditelj ključnih kupaca (m/ž)

Benkovac

Rok prijave:

Od mora do stola – Žuvela!

Tvrtka Žuvela d.o.o. je jedna od vodećih distributera svježe i smrznute ribe te ribljih proizvoda i prerađevina u HoReCa segmentu.

Sjedište tvrtke je na Hvaru, a prisutni smo na tržištu gotovo cijele RH preko distributivnih skladišta: Rijeka, Zadar, Split, Hvar, Makarska i Dubrovnik.
Tvrtka je u završnoj fazi značajnih investiranja u proširenje skladišnih kapaciteta te novog voznog parka distribucije.

Trenutno zapošljavamo više od 100 djelatnika, te formiramo nove timove komercijale za sve regije.

Naša snaga je upravo u našim ljudima koji se kontinuirano razvijaju i usavršavaju svoja znanja kako bi suvereno vladali HoReCa segmentom ribe.

Kako su ljudski resursi važan dio uspjeha tvrtke, ovim oglasom smo u potrazi za kvalitetnim djelatnicima koji će kao dio naših novih timova, svojom motiviranošću i predanošću doprinijeti ostvarenju naših ciljeva.

Opis posla

- aktivna komunikacija s ključnim kupcima
- unos i praćenje narudžbi ključnih kupaca
- izrada tendera prema ključnim kupcima
- praćenje i sastavljanje ponuda na javnim natječajima
- primjena dogovorenih cijena u sistem za ključne kupce
- briga o postprodajnim procesima te reklamacijama kupaca
- redovno praćenje naplate potraživanja ključnih kupaca
- drugi poslovi po nalogu poslodavca

Uvjeti

- minimalno SSS obrazovanje
- 2 godine odgovarajućeg radnog iskustva, po mogućnosti u veleprodaji
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- računalna pismenost (MS Word, MS Excel, PowerPoint, Outlook)
- pregovaračke i analitičke vještine
- usmjerenost na kupce, tim i rezultate
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- redovna primanja i stimulativni sustav nagrađivanja
- dinamično, poticajno, razvojno i ugodno radno okruženje

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.