Pošalji prijatelju

Električar (m/ž)

Varaždin

Rok prijave:

  • SOLVIS društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju energije
  • Adresa: Ulica Vesne Parun 15, 42 000 Varaždin
  • Web: http://www solvis.hr

Solvis je proizvodna i inženjerska tvrtka koja posluje u sektoru obnovljivih izvora energije. Isporučujemo i pružamo vrhunske proizvode i usluge kupcima , a rast i dodanu vrijednost ostvarujemo koristeći svoju stručnost u inženjerstvu, proizvodnji, upravljanju i financiranju. Organizacijska kultura u Solvisu potiče inovacije, timski rad, raznovrsnost, cjeloživotno učenje i nagrađuje trud i zalaganje svakog pojedinca.

Opis posla

- rad s električnim instalacijama foto naponskih sunčanih elektrana te održavanje istih
- izvođenje električnih instalacija slabe i jake struje
- montaža foto naponskih modula i izmjenjivača
- izrada i montaža/rekonstrukcija i dogradnja elektro ormara
- polaganje i spajanje kabela (kabliranje)
- montaža i konfiguracija mjerne I komunikacijske opreme
- poznavanje i montaža / prilagodba signalizacijskih sustava
- poznavanje i montaža / prilagodba sigurnosne tehnike
- samostalno identificiranje i rješavanje problema i zadataka
- obavljanje pripremnih i terenskih aktivnosti
- vođenje tima / rad u timu / samostalni rad

Uvjeti

- raspolaganje tehničkim znanjem u području montaže i održavanja elektro instalacija (električar / elektromonter / elektroinstalater)
- sposobnost održavanja električnih uređaja i strojeva
- poznavanje i sposobnost čitanja / interpretiranja električnih shema, dijagrama, planova / nacrta
- poznavanje sigurnosnih pravila za područje elektrotehnike
- poznavanje osnova informatičke mrežne opreme
- spremnost na terenski rad
- spremnost na učenje i usavršavanje
- iskustvo u vođenju timova

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Nudimo Vam stimulativna primanja, raznovrstan posao u dinamičnom okruženju uz kontinuirano stjecanje novih znanja.
Cijenimo ugodnu radnu atmosferu temeljenu na međusobnom poštovanju i timskom radu, ali i radimo usmjereno na zadane ciljeve te preuzimamo odgovornost za svoje zadatke.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.