Specijalist medicinske biokemije / magistar medicinske biokemije (m/ž)

Osijek

Rok prijave:

  • Poliklinika za djelatnost medicinske biokemije, medicine rada i športa, opće interne medicine i kliničke mikrobiologije LAB PLUS 2
  • Adresa: Maksimirska 282, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.poliklinika-labplus.hr

Poliklinika LabPlus je zdravstvena ustanova kojoj se možete obratiti s punim povjerenjem. Dobiti ćete najbolje iz svijeta medicinske biokemije, mikrobiologije, dermatologije, medicine rada te nutricionizma. Poliklinika LabPlus je moderno opremljena poliklinika koja može odgovoriti svim dijagnostičkim i terapijskim izazovima.

Poliklinika LabPlus je u potpunosti pripravna udovoljiti svim zahtjevima pacijenata kroz najsuvremenije medicinske metode i dijagnostičke postupke na polju medicinske biokemije, mikrobiologije, dermatologije, medicine rada i nutricionizma.

Osnovni cilj je pružiti vrhunsku uslugu korištenjem najsuvremenije opreme u skladu s potrebama pacijenata poštujući sva medicinska načela.

Opis posla

Za novootvoreni medicinsko-biokemijski laboratorij u Osijeku traži se:

Specijalist medicinske biokemije / magistar medicinske biokemije (m/ž).

Opis posla:
- organizira, vodi, upravlja i nadzire svim segmentima rada u medicinsko-biokemijskom laboratoriju Poliklinike
- sudjeluje u planiranju rada i odgovoran je za izvršenje rada
- sudjelovanje uz ravnatelja u planiranju nabave svih sredstava za rad kao i savjetovanje o izboru ispitivanja, korištenju usluga i interpretaciji rezultata ispitivanja
- osigurava uz ravnatelja učinkovite aktivnosti prema drugim tijelima, pojedinačnim i ugovornim korisnicima, te ugovornim dobavljačima
- provodi kontinuiranu edukaciju, osposobljavanje i provjeru stručnosti laboratorijskog osoblja za pružanje laboratorijskih usluga prema potrebama i zahtjevima korisnika
- planiranje sudjelovanja na stručno-znanstvenim skupovima kao i stručne razvojne programe
- osigurava provođenje svih zahtjeva norme hrn en iso 15189/2012 kroz sve razine dokumentacije
- obvezuje se na provođenje postupaka kojima se omogućava politika trajnog osiguravanja i unaprjeđivanje kvalitete rada, te uklanjanje svih mogućih uzroka nesukladnosti
- vrši nadzor i odgovoran je za održavanje kvalitete rada (nadzor nad izvršenim analizama i provjeravanje dobivenih podataka)
- sudjeluje u programu vanjske procjene kvalitete rada medicinsko-biokemijskog laboratorija koju organizira HDMBLM
- koordinira rad između svoje i drugih radnih jedinica te između organizacijskih jedinica unutar Poliklinike
- predlaže popunjavanje radnih mjesta, raspoređivanje i premještaj radnika u svojoj radnoj jedinici
- voditelj imenuje i određuje glavnog tehničara u odjelu za medicinsku biokemiju i laboratorijsku medicinu uz pismenu suglasnost ravnatelja
- novozaposlenog radnika upoznaje sa dužnostima, pravima i zadacima
- obavještava ravnatelja ukoliko je radnik počinio povredu radne dužnosti ili materijalnu štetu
- brine o čuvanju, stanju, upotrebi medicinsko-tehničke opreme i poslovnih prostorija
- predlaže nabavke i otpis osnovnih sredstava i sitnog inventara

Uvjeti

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Stručni specijalist, Magisterij, Doktorat

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- radni odnos na neodređeno vrijeme
- dodatna edukacija
- plaća koja odgovara tržišnim uvjetima
- mogućnost profesionalnog usavršavanja i stručnog usmjeravanja
- rad u ustanovi s brojnim certifikatima i visokim standardima rada
- afirmativno radno okruženje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 6.147,47 kuna.