Mehaničar / serviser traktora i poljoprivredne mehanizacije (m/ž)

Otok, Osječko-baranjska županija, Vukovarsko-srijemska županija, Požeško-slavonska županija, Brodsko-posavska županija, Virovitičko-podravska županija, Sisačko-moslavačka županija, Bjelovarsko-bilogorska županija

Rok prijave:

  • Poljoopskrba Međunarodna trgovina d.o.o.
  • Adresa: Donje svetice 40, Zagreb

Tvrtka Poljoopskrba Međunarodna Trgovina d.o.o. bavi se prodajom poljoprivredne mehanizacije renomiranih svjetskih brendova.

Prodajemo i zastupamo brendove vodećih svjetskih proizvođača poljoprivredne mehanizacije i traktora, te pružamo kompletnu uslugu od savjetovanja i realizacije do postprodajnih aktivnosti. Na hrvatskom tržištu prisutni smo više od 25 godina kao najbolji partner našim kupcima pri odabiru vrhunske mehanizacije.

Opis posla

- defektaža, otklanjanje i popravak kvarova, te servis traktora i poljoprivrednih strojeva
- podešavanje i puštanje strojeva u rad
- briga o alatu i ostaloj opremi
- rad na terenu
- komunikacija s klijentima

Uvjeti

- poznavanje mehanike
- poznavanje elektronike
- poznavanje hidraulike
- vozačka dozvola B kategorije, aktivni vozač
- poželjno elementarno poznavanje stranog jezika
- poznavanje rada na računalu
- samoinicijativnost i dobre organizacijske sposobnosti
- dobra komunikacija s ljudima
- spremnost na timski rad
- volja za učenjem i daljnjim obrazovanjem

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme, uz probni rad
- temeljita obuka
- servisni auto
- službeni mobilni telefon
- nagrade, bonusi
- ugodna radna atmosfera
- mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.