Stručni suradnik u službi proizvodnje i tehničkih poslova (m/ž)

Koprivnica

Rok prijave:

  • IGMA industrija građevnog materijala d.o.o.

NEXE je poslovni sustav od 15 tvrtki koje djeluju na području tri države: Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Srbije, čija je osnovna djelatnost proizvodnja građevinskih materijala. Misija Nexe poslovnog sustava je biti vodeći proizvođač građevinskih materijala, prepoznat po društveno odgovornome poslovanju i održivom stvaranju novih vrijednosti za svoje kupce, vlasnike, zaposlenike i društvenu zajednicu.

IGMA d.o.o. članica je Nexe poslovnog sustava i dugi niz godina se uspješno bavi eksploatacijom šljunka i pijeska te proizvodnjom betonskih elemenata, a djelatnost obavlja na području Republike Hrvatske za poznate naručitelje državnih i gradskih institucija kao i za mnoge tvrtke i privatne investitore.

U cilju jačanja našeg profesionalnog tima tražimo sve one koji žele perspektivan i izazovan posao uz stalnu mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja prema svim najnovijim postignućima i standardima struke:

1 izvršitelj
(Koprivnica)

Opis poslova:

  • Planiranje, analiziranje, nadzor i optimiranje tehnoloških procesa u proizvodnji
  • Sudjelovanje u planiranju i realizaciji investicijskih projekata
  • Sudjelovanje u organiziranju rada odjela održavanja
  • Sudjelovanje u planiranju i provođenju godišnjeg remonta postrojenja i mehanizacije
  • Sudjelovanje u planiranju i optimiranju troškova proizvodnje
  • Sudjelovanje u ishođenju svih potrebnih dozvola za istraživanje, pripremu i eksploataciju mineralne sirovine
  • Sudjelovanje u ishođenju i izradi prostorno-planske i rudarske dokumentacije u svrhu ishođenja koncesije
  • Sudjelovanje u rješavanju imovinsko-pravnih odnosa

Uvjeti:

  • VŠS/VSS ili minimalno 180 ECTS – strojarski ili rudarski smjer
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Napredno korištenje MS Office, AutoCad-a
  • Aktivno poznavanje stranog jezika – engleski/njemački

Što nudimo:

  • Putni troškovi dolaska na posao i odlaska s posla
  • Regres, božićnica, jubilarne nagrade, nagrada za radne rezultate
  • Dinamično okruženje, kontinuirano stjecanje znanja, napredovanje u karijeri

Oglas je otvoren od 10.01.2022. do 30.01.2022.

Želite li se pridružiti našem timu da zajednički izgrađujemo bolju budućnost, kontaktirajte nas putem linka za prijavu ili na adresu: IGMA d.o.o., Ciglana 10, 48 000 Koprivnica.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.