Pošalji prijatelju

Mlađi inženjer (m/ž)

Kutina

Rok prijave:

PETROKEMIJA, d. d., tvrtka je s 53 - godišnjom tradicijom proizvodnje mineralnih gnojiva, jedan je od najznačajnijih gospodarskih i energetskih subjekata te najveći poduzetnik u grupaciji kemijske industrije Republike Hrvatske. Pružamo usluge u području razvoja, projektiranja, nadzora, održavanja, umjeravanja, ispitivanja, kontrole kvalitete i konzaltinga. Zahvaljujući dokazanoj kvaliteti naših proizvoda i usluga, s godišnjim kapacitetom od 1,35 milijuna tona prisutni smo u cijeloj Hrvatskoj te na regionalnom i svjetskom tržištu. Trenutno nas je više od 1200 zaposlenih.

Ako vas motivira rad u dinamičnom poslovnom sustavu i posvećeni ste radu i visokim rezultatima, pozivamo Vas da budete dio našeg tima u Poslovnoj funkciji Proizvodnja, RJ Održavanje na poziciji:

(Tehnički ured - Odjel elektroenergetskih postrojenja i mjerno regulacijskih sustava)

2 izvršitelja

(mjesto rada: Kutina)

Opis poslova:

  • održavanje DCS, PLC i A/B sustava
  • instaliranje i puštanje u rad DCS, PLC i A/B sustava
  • održavanje procesne mjerne opreme
  • sudjelovanje u razvoju i održavanju software-a vezanog za PLC ili A/B sustave
  • izrada tehničke dokumentacije

Uvjeti:

  • VSS/VŠS (FER, FERIT ili srodno visoko učilište)
  • napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • vozačka dozvola: B kategorije
  • poželjne vještine: Rad sa MS Office, AutoCAD, EPLAN, osnove OS Windows

Prednosti:

  • smjer automatizacija i vođenje procesa

Opis kandidata:

  • dobre analitičke, organizacijske i komunikacijske vještine
  • sposobnost planiranja aktivnosti i dokumentiranje izvršenih poslova
  • proaktivnost i samostalnost u radu
  • sposobnost timskog rada
  • spremnost na učenje i usavršavanje

1237

ZAPOSLENIKA

135

HA POSTROJENJA

32

VRSTE GNOJIVA

1,35

MILIJUNA TONA GODIŠNJE PROIZVODNJE

Nudimo vam ugovor na određeno vrijeme, priliku za rad na raznovrsnim i zanimljivim radnim zadacima u dinamičnom poslovnom okruženju te mogućnosti za profesionalni razvoj.

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 22.01.2022. godine.

Razmatrane će biti samo pravovremene i potpune prijave (životopis, diploma, motivacijsko pismo) pristigle putem linka.

Više o nama saznajte na našim web stranicama

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.