Pošalji prijatelju

Voditelj poslovnice (m/ž)

Šibenik

Rok prijave:

Fero-Term je tvrtka koja se profesionalnim i produktivnim poslovanjem od male obiteljske tvrtke prometnula u tržišnog lidera. Danas slavimo 30 godina uspješnog poslovanja i najveći smo trgovački lanac u regiji, s najkvalitetnijom i najširom ponudom kupaonske i sanitarne opreme, pločica, opreme za grijanje i hlađenje te ostalog popratnog materijala.

Konstantni rast tvrtke i naša težnja da budemo inovativni i pomičemo granice kad su u pitanju ponuda i osjećaj ugode kupnje, stvorili su potrebu za rastom broja zaposlenika. Jednaku pažnju koju posvećujemo kvalitetnom i profesionalnom odnosu s klijentima i poslovnim partnerima, Fero-Term posvećuje i svojim djelatnicima. Čvrsto vjerujemo u svoje zaposlenike i omogućujemo im, uz kontinuiran sustav edukacija i seminara, da ostvare svoj puni potencijal. To doslovno znači da djelatnici koji se dokažu predanim radom imaju priliku napredovati unutar tvrtke, jer u Fero-Termu njihov trud sigurno neće proći nezapaženo. Mi želimo da naši zaposlenici rastu zajedno s tvrtkom, stoga konstantno ulažemo u njihovo profesionalno obrazovanje kroz interni obrazovni sustav. Zahvaljujući takvom odnosu, Fero-Term je tijekom godina postao jedan od najpoželjnijih poslodavaca u regiji.

Opis posla

- upravljanje svim procesima u poslovnici
- odgovornost prema prodajnim rezultatima i troškovima
- razvijanje poslovne strategije za povećanje broja kupaca, povećanje prometa i optimizaciju profitabilnosti
- motiviranje, mentorstvo i pružanjem povratnih informacija djelatnicima poslovnice
- osiguranje visoke razine zadovoljstva kupaca izvrsnom uslugom
- odgovornost za administraciju, poštivanje pravila i svih postupaka u poslovnici
- rješavanje problema koji proizlaze od djelatnika ili kupaca poslovnice (žalbe, pritužbe itd.)
- i ostale dodatne dužnosti voditelja poslovnice prema potrebi

Uvjeti

- najmanje 3 godine iskustva u rukovođenju tima od 30 do 50 djelatnika
- VŠS/VSS ekonomskog smjera, poslovnog upravljanja ili sličnog odgovarajućeg područja
- dokazano uspješno iskustvo kao voditelj maloprodajne trgovine
- rukovodeće vještine i poslovna orijentacija
- vještine upravljanja kupcima
- organizacijske sposobnosti
- izvrsne komunikacijske i međuljudske vještine

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist (Ekonomija)

Potrebne godine iskustva:

3

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme
- edukacije i stručno usavršavanje
- iznadprosječna i stimulativna primanja
- službeni automobil i mogućnost korištenja u privatne svrhe
- mogućnost napredovanja unutar kompanije

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Šibensko-kninska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.