Pošalji prijatelju

Dostavljač / pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Papavero je prvi zagrebački pizzaurant! Nalazi se u prominentnom kvartu Mlinovi, na obroncima Medvednice u sjevernom dijelu grada Zagreba. Smješten na izvrsnoj poziciji, ugodnog je ambijenta, a sa prostrane ljetne terase pruža se pogled na zelenilo kojim je okružen. Svoju prepoznatljivost Papavero gradi na originalnoj recepturi koja je spoj tradicionalnih talijanskih namirnica i svježih lokalnih dodataka!

Opis posla

Tražimo dostavljača / pomoćnog radnika u kuhinji (m/ž) za restoran pizzeriju Papavero u podsljemenskoj zoni.

Djelatnik će obavljati dostave, a kada nema dostava će pomagati u kuhinji na pranju suđa, čišćenju kuhinje, čišćenju povrća..

Uvjeti

- potreban iskusni vozač

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 331 4115

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- auto za rad
- besplatan topli obrok
- rad u mladom i pozitivnom timu
- rad u pozitivnom okruženju.
- rad u smjenama i po dogovoru
- moguća fleksibilnost
- tražimo djelatnika i za puno i za nepuno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.