Voditelj Odjela za projektiranje prometne infrastrukture (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Vodeća smo tvrtka u regiji u području pružanja konzultantskih usluga u građevinarstvu – projektiranju, stručnom nadzoru, laboratorijskim ispitivanjima, te savjetovanju. Uz dugogodišnje iskustvo na najvećim infrastrukturnim projektima u Republici Hrvatskoj, svojom visokostručnom i kvalitetnom ponudom snažno smo iskoračili prema inozemnim tržištima te danas poslujemo, osim u regiji, i na tržištima Gruzije, Rusije, Italije sa značajnim planovima za daljnju internacionalizaciju.

Opis posla

Tražimo odgovornu i motiviranu osobu na poziciji:

Voditelj Odjela za projektiranje prometne infrastrukture (m/ž).

Glavne odgovornosti:
- podrška direktoru Zavoda u poslovnim aktivnostima, organizacija poslovnih aktivnosti unutar Odjela te predlaganje potrebnih unapređenja procesa
- planiranje, budžetiranje te revizija budžeta i poslovnih planova u suradnji sa direktorom Zavoda
- razvoj odnosa sa klijentima, analiziranje tržišta i praćenje kretanja na tržištu, ugovaranje poslova sa investitorima
- praćenje ispunjavanja terminskih planova ugovorenih aktivnosti
- fokusiranost na ostvarenje rezultata na temelju zadanih ciljeva
- organizacija tima različitih stručnjaka sukladno potrebama posla
- odgovornost za poticanje, usmjeravanje, motivaciju, razvoj i edukaciju podređenih radnika te izgradnju budućih potencijalnih nasljednika

Uvjeti

- dipl.ing.građ./mag.ing.aedif
- minimalno 5 godina iskustva na poslovima projektiranja prometne infrastrukture
- minimalno 3 godine rukovodećeg iskustva
- odlično poznavanje rada na računalu
- poznavanje engleskog jezika
- komunikativnost, sposobnost donošenja odluka te razvijene rukovodeće vještine
- odlično razvijene analitičke vještine, spremnost na kontinuirano profesionalno usavršavanje
- sposobnost učenja i zadržavanje kvalitete rada pod vremenskim pritiskom

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

- rad na projektima kapitalne važnosti za RH uključujući i rad na regionalnim i internacionalnim projektima
- rad u tvrtci s dugoročnom strateškom perspektivo
- kontinuirano usavršavanje iz djelokruga struke
- rad u motivirajućem okruženju visokoobrazovanih zaposlenika
- mogućnost stimulacije ovisno o postignutim rezultatima
- uvođenje u radnu okolinu i kontinuirano učenje u području struke
- edukacije - interne i eksterne
- subvencioniranu članarinu za Multisport program (tenis, teretana, programi, sauna, bazen)
- ugovor na neodređeno s probnim rokom od 6 mjeseci

Napomena: Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži krug.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.