Pošalji prijatelju

Grafički dizajner (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

TRAŽIMO:

GRAFIČKOG DIZAJNERA
(M/Ž)

Europa 92 je Br. 1 multibrand maloprodajni lanac trgovina najvećih i najkvalitetnijih jeans brandova u svijetu.
S 40 multibrand i monobrand poslovnica Europa92 nalazi seu svakom većem gradu u Hrvatskoj i Sloveniji, te donosi pomno odabranu selekciju jeans i modnih brandova.

Europa 92 je puno više od samo modne trgovine - ona je mjesto gdje je u fokusu kupac, njegovo uzbuđenje i zadovoljstvo. Vrhunskom uslugom naših Jeans eksperata i ponudom najkvalitetnijih jeans brandova želimo stvoriti jedinstven osjećaj kupnje, zadovoljiti potrebe kupca te olakšati odabir i kupnju jeansa.

Fokus i snaga tvrtke su naši Jeans Experti, te pomno odabrana ponuda jeans brandova kao što su:
Levi’ s, Mustang, Salsa jeans, Wrangler, Lee i LTB, ali i modnih brendova poput Scotch&Soda, Maison Scotch, Broadway, Petrol, Redskins, Gipsy te ponuda modnog brenda hrvatskog dizajna i proizvodnje - AD Twenty.

OPIS POSLA:

Tražimo kreativnu osobu punu ideja koja će odgovorno, organizirano i proaktivno pristupiti svim izazovima koje nosi pozicija GRAFIČKOG DIZAJNERA i koja će konstantno preispitivati i pronalaziti nova i bolja vizualna rješenja.

Primarni fokus ove pozicije je bliska suradnja s cijelim marketing i vizual timom kako bi se kreirala što bolja i zanimljivija rješenja u svrhu postizanja što boljeg marketinškog efekta.

  • Oblikovanje oglašivačkih, POS i promotivnih materijala
  • Implementacija grafičkih standarda poduzeća i brendova
  • Obrada i priprema fotografija za web shop
  • Sudjelovanje u pripremi grafičkih materijala za potrebe tiska velikih i malih formata
  • Sudjelovanje u pripremi grafičkih materijala za potrebe digitalnog marketinga, društvenih mreža i web stranice
  • Dizajniranje i izrada landing stranica
  • Sudjelovanje u pripremi i izradi dizajna newslettera
  • Sudjelovanje u kreiranju offline i online kampanja

OD VAS OČEKUJEMO:

  • Minimalno 3 godine iskustva na istim pozicijama
  • iskustvo u fotografiranju i obradi fotografija
  • VSS (nije uvjet) grafičkog/dizajnerskog smjera
  • Odlično poznavanje Adobe Suite-a, poželjno poznavanje Adobe Premiera i Adobe After Effectsa
  • Izražena kreativnost, otvorenost za promjene, prilagodljivost i razmišljanje van okvira
  • Sposobnost prilagođavanja dizajna komercijalnim zahtjevima
  • Pridavanje pozornosti cjelokupnom vizualnom identitetu kompanije, uz istovremenu usmjerenost na detalje
  • Proaktivan, brz i samostalan pristup poslu te ostvarivanju ciljeva
  • Praćenje svjetskih trendova u dizajnu i oglašavanju
  • Timski rad i spremnost za preuzimanje inicijative
  • Sistematičnost i sposobnost određivanja prioriteta
  • Razvijene komunikacijske i prezentacijske sposobnosti
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

ZAŠTO EUROPA 92?:

  • Postat ćeš dio kreativne, dinamične i profesionalne okoline u kompaniji koja zastupa najveće i najbolje jeans brendove
  • Imat ćeš priliku rasti, unaprjeđivati se i konstantno učiti nove stvari
  • Bit ćeš u ugodnom i dinamičnom okruženju
  • Imat ćeš priliku unaprijediti naše poslovanje kroz svoje kreativno djelovanje

Ako se prepoznajete u traženim kvalifikacijama i opisu posla te ste spremni preuzeti važnu ulogu u našem poslovanju, željeli bi Vas upoznati!

Odabrane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete kontaktirat ćemo u najkraćem roku.

Vašu prijavu tretirat ćemo s najvišom razinom povjerljivosti u svim selekcijskim koracima.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 4.783,48 kuna.