Servisni tehničar za popravke lopatica vjetroelektrana (m/ž)

Zadarska, Ličko-senjska, Šibensko-kninska, Splitsko-dalmatinska županija

Rok prijave:

Poslodavac: Oglas za klijenta

Opis posla

Jedna od vodećih kompanija u području obnovljivih izvora traži djelatnika za sljedeću poziciju:

Opis posla:
- obavljanje popravaka lopatica vjetroelektrana prema procedurama
- održavanje mjerne opreme na rešetkastim stupovima
- rad na visini, pristup užetom ili putem radne platforme
- praćenje uobičajenih i učestalih ostecenja, otklanjanje istih u suradnji sa tehničkom podrškom
- vođenje manjeg tima
- odgovornost za rad na siguran način
- vođenje evidencije, dokumentiranje i izvještavanje u skladu sa propisima tvrtke
- provođenje analize stanja lopatica u svrhu preventivnog djelovanja

Mjesto rada: vjetroelektrane u Zadarskoj, Ličko-Senjskoj, Šibensko-Kninskoj, Splitsko-Dalmatinskoj županiji, povremeno zemlje u regiji.

Uvjeti

- srednja tehnička škola, alternativno može i VŠS
- poželjno iskustvo u tehničkoj struci i snalaženje u tehničkoj dokumentaciji
- prednost iskustvo u radu sa stakloplastikom, epoksidnim smolama, lakiranjem i sl.
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- dobre informatičke vještine
- sposobnost za rad u otežanim uvjetima – rad na visini, niske i visoke temperature
- vozačka dozvola B kategorije
- pedantnost i samoinicijativnost u poslu
- sposobnost i volja za kontinuiranim učenjem
- spremnost na putovanja
- spremnost za timski rad

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- stimulativni uvjeti
- kontinuirana edukacija prema GWO standardima, i internim kompanijskim
- rad u međunarodnom okruženju
- mobitel, laptop
- razni benefiti

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.