Pošalji prijatelju

Servisni tehničar za vjetroelektrane (m/ž)

Zadarska, Ličko-senjska, Šibensko-kninska županija

Rok prijave:

Poslodavac: Oglas za klijenta

Opis posla

Jedna od vodećih kompanija u području obnovljivih izvora traži djelatnika za sljedeću poziciju:

Servisni tehničar za vjetroelektrane (m/ž).

Opis posla:
- obavljanje planiranih godišnjih servisa prema procedurama i bez nadzora
- praćenje uobičajenih i učestalih kvarova, otklanjanje istih u suradnji sa tehničkom podrškom
- otklanjanje kvarova na električkim, mehaničkim i hidrauličkim sustavima
- vođenje manjeg tima
- odgovornost za rad na siguran način
- vođenje evidencije, dokumentiranje i izvještavanje u skladu sa propisima tvrtke
- provođenje analize stanja rada vjetroelektrane i vjetroagregata u svrhu preventivnog djelovanja

Mjesto rada: vjetroelektrane u Zadarskoj, Ličko-Senjskoj, Šibensko-Kninskoj županiji.

Uvjeti

- srednja tehnička škola, prednost elektro struka, alternativno može i VŠS
- poželjno iskustvo u struci – održavanje električkih (automatizacija, energetika) i hidrauličkih sustava, snalaženje u stručnoj dokumentaciji (el.sheme, i sl)
- napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vrlo dobre informatičke vještine
- sposobnost za rad u otežanim uvjetima – rad na visini, visoki napon, niske i visoke temperature
- vozačka dozvola B kategorije
- pedantnost i samoinicijativnost u poslu
- sposobnost i volja za kontinuiranim učenjem
- spremnost na putovanja
- spremnost za timski rad

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- stimulativni uvjeti
- kontinuirana edukacija prema GWO standardima, i internim kompanijskim
- rad u međunarodnom okruženju
- primarna lokacija rada u blizini mjesta stanovanja
- mobitel, laptop

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.